شقق غرفة واحدة رخيصة للبيع في التجمع, صفحة 18

604 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بتقسيمه مميزه للبيع بوان قطاميه

    Ring Road Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٣٧٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 92 متر ماستر بيدروم+ صاله + حمام ضيوف+ جاردن70

    Waystar Investment logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٥٢٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • شقة - غرفة نوم - 1 حمام للبيع في هايد بارك سنترال - التجمع السادس - مدينة القاهرة الجديدة - القاهرة
    1

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 69م , كمبوند هايد بارك , التجمع السادس

    Wealth Platinum logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٧٢٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٨٨٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن لقطه على طريق السويس دايركت بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند ايلاف, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٣٣٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٢٢٬٠٠٠ جنيه

    احجز الان بأقل سعر شقتك بأول جولف كمبوند بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    مدن جولف تاون, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٤٠٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بسعر الطرح الجديد فىGolf Town قسط10س

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٥٢٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٥٣٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ستوديو للاستثمار بالتجمع السادس +قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    جوار, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٣٤٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لقطة للبيع فى تاج سيتى

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٤٢٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ستوديو للاستثمار بالتجمع وبقسط علي14سنه

    Roots Real Estate logo image

    جراند لين،, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٤٥٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع 67م بنوشن – جولدن سكوير

    Good Deals logo image

    نوشن القاهرة الجديدة, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٤٤٬٧٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لقطه للاستثمار بأحدث مشاريع التجمع بمقدم5%

    Roots Real Estate logo image

    نول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٥٢٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 58م للبيع بمنطقه المستثمرين الجنوبيه بالتجـمـع

    Roots Real Estate logo image

    بيجونيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٩٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن بأقل سعر دايركت على طريق السويس بمقدم5%

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند ايلاف, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٤٨٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٦٨٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بحري بأقل سعر للمتر في التجمع قسط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    كافالي ريزيدينس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٤٦٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لقطه ع التسعين مباشرة بأقل سعر فى SHABABEEK

    Roots Real Estate logo image

    كمباوند شبابيك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٤١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 83م بنصف الثمن فى تاج سيتى امام المطار

    Impact Investments logo image

1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٤٦٬٣٨٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط ع15 سنة شقة لقطة بفيو ملاعب جولف prime لوكيشين

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه برايم لوكيشن بجوار ميفيدا بالتجمع بقسط 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

    جراند لين،, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٣٦٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 65 م بكمبوند قطامية جيت استلام فوري

    Ring Road Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بأقل سعر دقايق من هايد بارك بالتجمع وبخصم 20%

    Roots Real Estate logo image

    جوار, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل جاهزة للمعاينة ف زد ايست التجمع

    Remax The Address logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٥٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو ريسيل متشطب بالكامل استلام 5 شهور

    IRTKAZ logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة لمحبي الاستثمار بدون مقدم على طريق السويس

    Roots Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٤٢٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للاستثماري بجوار الرحاب بسعر لقطه وقسط 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند ايلاف, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٣٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اقل سعر شقه 80م في ذا ميديان مقدم10% بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    مساكن ميديان, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع