البيع الأول8شقة٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيهشقة للبيع في كمبوند ذا كريست في التجمع الخامسذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة 1 1 ٨٠ متر مربع ٣٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع
9شقة٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيهاستوديو استلام فوري في Taj City تاج سيتي سعره لقطهتاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة 1 1 ٦٠ متر مربع ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع
11شقة٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيهاستوديو مباشرة على حمام السباحة بسعر أقل مغري .تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة 1 1 ٦٤ متر مربع ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع
9شقة٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيهاستوديو للبيع بسعر أقل من سعر السوق في ليك بارك .تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة 1 1 ٦٤ متر مربع ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع
البيع الأول10شقة٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيهلأول مرة التجمع الخامس اقساط علي 14س واستلام قريبماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة 1 1 ٩٠ متر مربع ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع
مشروع جديدتحت الإنشاءتاريخ التسليم: الربع الرابع ٢٠٣٠7سولايالسعر عند الإطلاق:٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيهخطة السداد: 5المطور العقاريالقاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,سولاي1 {{bedrooms}} غرفة نوم
البيع الأول9شقة٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيهلأول مرة التجمع الخامس اقساط علي 14س واستلام قريبماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة 1 1 ٩٠ متر مربع ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع
12شقة٤٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيهستوديو بجاردن للبيع ف بالم هيلز التجمع باقل سعربالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة 1 1 ٧٢ متر مربع ٦٧٬٩١٦ جنيه/متر مربع
15شقة٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيهأحسن سعر ستوديو إطلالة مفتوحة بحري | فيو تحفةتاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة 1 2 ٦٤ متر مربع ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع
12شقة٣٬٢٠٩٬٥٠٠ جنيهبالم هيلز-ستوديو 70م بحري متشطب دايركت علي اللاجونبالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة 1 1 ٧٠ متر مربع ٤٥٬٨٥٠ جنيه/متر مربع
12شقة٢٬٨٥٦٬٢٥٠ جنيهبالم هيلز-ارخص ستوديو بحري 70م متشطب فيو اللاجونبالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة 1 1 ٧٠ متر مربع ٤٠٬٨٠٣ جنيه/متر مربع
13شقة٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيهلوفت جاهز للاستلام للبيع في ماونتن فيو اي سيتيماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة 1 1 ٧٠ متر مربع ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع
12شقة٣٬٠٥٦٬٠٠٠ جنيهبالم هيلز-ستوديو72م ارضي بجاردن متشطب فيو اللاجونبالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة 1 1 ٧٢ متر مربع ٤٢٬٤٤٤ جنيه/متر مربع