شقق بحديقة للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 49

1,873 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فوري للبيع في سراي 3غرف بجاردن 120م متشطبة

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٥٠٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٦٧٠٬٣٣١ جنيه

    شقة غرفتين للبيع,ماونتن فيو المستقبل سيتي مقدم3%

    Held Real Estate logo image

    سنترال بارك, أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٥٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٢٦٤٬٠٩٤ جنيه

    شقق للبيع في مدينة المستقبل بالتقسيط علي 12 سنة

    Held Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٤١٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٧٢٨٬٦٠٣ جنيه

    شقة ارضي بجاردن بأقل مقدم وبالتقسيط علي 12 سنة

    Held Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣١٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م بجاردن ف قلب التجمع لقطه وفوري بريم لوكيشن

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٨٢٬٧٥٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند سراي من المالك بسعر لقطة

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٦٬٤٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة متشطبة اقساط 10 سنين في بلوم

    Falcon for Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٤١٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فى haptown hassan allam مقدم وجاهز لاستلام

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٤٬٤٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٩٧ مترًا بدون تشطيب للبيع في كابيتال جاردنز

    New Avenue Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٣٠٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر مميزة للبيع – هاب تاون | مدينة المستقبل

    RE/MAX 1st Choice logo image

    بارك فيو هاب تاون, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٩٧ متر مربع

    ٦٥٬٩٨٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 131م استلام فوري في سراي بجادرن 220م

    Property Misr logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٤٧٬٣٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضية بإطلالة مفتوحة مع حديقة في بارك فيو

    New Avenue Real Estate logo image

    بارك فيو هاب تاون, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو ارضي بجاردن فيو مفتوح على لاندسكيب فى سراى

    New Avenue Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز - سعر لقطة - استلام فوري

    رابح للتسويق العقاري logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٦ متر مربع

    ٣٩٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة - موقع مميز - جاهزه للسكن - بحري

    رابح للتسويق العقاري logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٣٣٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٤٠٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة باقل بمقدم و اقساط ف حسن علام لوكيشن مميز

    Boundless For Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٦٥٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٧١٣٬٧٥٠ جنيه

    مساحة كبيرة و لوكيشن مميز بسعر لقطة في بالم هيلز

    Boundless For Real Estate logo image

3

    4

    ٢٠٧ متر مربع

    ٣٢٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين بأقل سعر وبمقدم5%فقط بالمستقبل سيتي

    Roots Real Estate logo image

    سيتي زين, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٦٦٢٬٥٠٠ جنيه

    اقل سعر في بالم هيلز لسرعة البيع لوكيشن مميز جدا

    Boundless For Real Estate logo image

3

    4

    ٢٠٣ متر مربع

    ٣٢٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقه ريسيل فيو داخلي مرحلة الريفر مقدم 2.7

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو مدينة المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع - في كابيتال جاردنز

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٣٧٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن خاصة بجوار مدينتي للبيع بخصم 50%

    Closer logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٤٨٬٣٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بسعر لقطه مع تطوير مصر بالمستقبل

    Roots Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٧٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥١١٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٠٠ متر غرفتين في كومبند بيتا جرينز| المستقبل

    BETA EGYPT logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٥٬١١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شقة للبيع بكمبوند بوم فيلد

    Gold Routes logo image

2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٣٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع