شقق بحديقة للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 17

1,868 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع (إعادة بيع) في كمبوند سراي

    Next Door Consultancy logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في سراي (إيلان) بموقع متميز بدون أوفر

    New Avenue Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٤٧٧٬٥٥٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز في بلوم فيلدز

    AK Circle logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٧٤٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر لشقة أرضى بجاردن في لافينير المستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن 3 غرف نصف تشطيب للبيع في المستقبل سيتى

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دبل فيو للبيع علي مساحات خضراء اقساط حتى 2032

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٧٬٧٣٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه نص تشطيب في كمبوند لافينير 160 متر ٤ مليون فقط

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجنينه خاصه شقه للبيع غرفتين ١٢٠ متر ٢ حمام

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحديقه نص تشطيب في كمبوند لافينير استلام ف ٣ غ

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن في لافينير المستقبل سيتي – استلام فورى

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاردن متشطبة بالكامل للبيع بكمبوند لافينير 120

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن 3 غرف نصف تشطيب للبيع في المستقبل سيتى

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل للبيع فيو مميز باقل سعر في الماركت

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن جاهزة للمعاينه بدون مقدم بالمستقبل

    Roots Real Estate logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٨٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2نوم استلام فورى أمام مدينتي مع تطوير مصر

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٦٩٬٨٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٩١٬٠٧٠ جنيه

    شقة استلام قريب للبيع في سراي مدينة مصر

    why solutions logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٥٧٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٨٩٬٢٠٠ جنيه

    شقة أرضي بموقع مميز 2 غرفة نوم بإطلالة مفتوحة

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٩٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٧٥٬٠٠٠ جنيه

    متشطب بالكامل بالتكييفات - موقع مميز - بحري

    New Avenue Real Estate logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٧٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل مقدم وأقساط - تشطيب كامل باجهزة التكيفات

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٧٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن في موقع مميز في المستقبل سيتي باقل سعر

    Z Investments For Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٤٦٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن للبيع في كمبوند لافينير

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٣٢٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٧٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم و تكملة اقساط - متشطب بالكامل بالتكييفات

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٧٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة أرضي بجاردن في بالم هيلز كابيتال جاردنز

    La Costa For Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر لشقة أرضى بجاردن في لافينير المستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاردن متشطبة بالكامل للبيع بكمبوند لافينير 120

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع