شقق بحديقة للبيع في القاهرة, صفحة 741

19,350 عقارات أخرى
  • 17

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل موقع مميز داخل كمبوند السلام

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

    اللوتس الجديدة, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 79م في كمبوند دجله لاندمارك البرج الدائري

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٧٩ متر مربع

    ١٩٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا سوبر لوكس 175م للبيع في غرب أرابيلا

    Elshams Real Estate logo image

    غرب ارابيلا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٦٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى بجراج فى دجله لاندمارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ١٧٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا سوبر لوكس للبيع في البنفسج

    Elshams Real Estate logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 164م متشطبه بالكامل سراي s2 ارضي بجاردن

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٧٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام 6/2027 مطلوب 2 مليون 150

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن كبير في District 5

    Capital Lords Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٧٣٬٨٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 122م شامل نقل ملكيه و الجراج فى البرج الدائرى

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٠٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مقدم داخل كمبوند فندقى

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٢١ متر مربع

    ١٧٬٣٥٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة 190م للبيع في فرب الجولف

    Elshams Real Estate logo image

    غرب الجولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 114م بالجراج ب 2مليون كاش

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ١٧٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فوري متشطبة تاج سيتي سعر مميز من المالك

    تاج سلطان, الطريق الدائري, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٦١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 65م استلام فورى فى دجله لاندمارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145 للبيع ريسيل بدجلة لاند مارك فيو حارجى

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه وجهه و مميزه فى دجله لاند مارك استلام 6/2027

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ريسيل 195م فى دجله فيو كاش بالكامل

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضية رائعة بحديقة في هايد بارك،٣ نوم ١٩٩ متر

    AMAKEN Misr logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٧٠٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر و اميز لوكيشن شقه 161م فى سوديك

    Allocate Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٧٣٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو وجهه فيو مفتوح شارع رئيسي فى قطاميه جيت

    MRG Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 57م استلام فورى فيو خارجى فى دجله لاندمارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأقل سعر فالماركت في ستون ريزدنس - 175م - 3غرف

    Remax The Address logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس جاردن للبيع في جرين سكوير المستقبل

    Al Ahly Sabbour logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بالجراج استلام فورى فى ريحانه افينيو

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 97م غرفتين وجهه فى مشروع دجله لاندمارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٧ متر مربع

    ١٥٬٩٧٩ جنيه/متر مربع