شقق بحديقة للبيع في القاهرة, صفحة 737

19,350 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 95م 2غرفة/2حمام كمبوند كابيتال ايست فرصة

    كابيتال ايست, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 161م ريسيل بافضل سعر في ايستاون فوري فيو مميز

    Allocate Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٧٣٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند دار مصر القرنفل التجمع الاول

    Al Maz Real Estate logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٢٠٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو مميزة ع ال Pool كاملة التشطيب بالتكيفات

    New Home for Real Estate logo image

    دار مصر الأندلس المرحلة التانية, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٥٬٧٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باسعار زمان هتمتلك شقة بقسط24 الف شهري متشطبة

    New Home for Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اتعاقد و استلم شقتك فوري بنص سعر و كاملة المرافق

    New Home for Real Estate logo image

    روك فيرا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٠٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    لفترة محدودة هتمتلك شقة بنص السعر كاملة المرافق

    New Home for Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقه بحديقه غرفتين نصف تشطيب بفيو مميز

    ERE logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن خاصة للبيع في المستقبل سيتي بالتقسيط

    Held Real Estate logo image

    زيزينيا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٩١ متر مربع

    ٤٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري ١٤٦م بجاردن في تاج سلطان

    تاج سلطان, الطريق الدائري, القاهرة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٨٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة موقع وفيو مميز للبيع في جرين سكوير

    Al Ahly Sabbour logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن موقع وفيو مميز للبيع في جرين سكوير

    Al Ahly Sabbour logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة112م 2غرفةنصف تشطيب للبيع باقل سعر بعمائر تبارك

    تبارك, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٢٣٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع3غرف بافضل تقسيمه بكمبوند ذا ايكون التجمع

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    اسكن في ارقي كمبوند بالتجمع الخامس متشطب بالتكيفات

    New Home for Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٣٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كاملة التشطيب بالتكيفات فيو لاجون

    New Home for Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٣٤٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبة باقساط علي 7 سنوات بخصم 25% -نيست

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط ع 12سنه امتلك شقتك 3غرف ف سراي بجوار مدينتي

    Closer logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر لقطه شقة ريسيل-بجاردن متشطبه لبيع الباتيو أورو

    ERE Investments logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤١٢٬٦٠٠ جنيه

    شقة 3غرف تشطيب فاخر بخصم 35% علي التقسيط / نيست

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٣٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 125م بحديقه 42م بمقدم680K بالتجمع الخامس

    Closer logo image

2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٥٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة استلام فوري ١٧٠متر باقل سعر وتكمله اقساط

    متصدر

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في سراي S1

    Capital Lords Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٤٣٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة هتمتلك شقة بنص السعر في كمبوند

    New Home for Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بقسط24 الف شهري هتمتلك شقة كاملة التشطيب بالتكيفات

    New Home for Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع