شقق بحديقة للبيع في القاهرة, صفحة 746

19,350 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة في الرحاب – المرحلة الخامسة

    Bond & Key logo image

    الرحاب المرحلة الخامسة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بموقع متميز في كمبوند بلوم فيلدس

    Smart Assets Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو باقل مقدم ريسيل استلام فوري متشطب فيليت

    Allocate Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٩٣٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف وناني بمساحه كبيره مميزه للبيع بفيو رائع

    ERE logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٢٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بموقع متميز في كمبوندفي بلوم فيلدس

    Smart Assets Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٧٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 93م استلام فورى فى قطاميه جيت على البحيرات

    MRG Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٢٠٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 96م باجراج فى دجله لاندمارك مدينة نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ١٧٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في كمبوند الأهلي صبور – المستقبل

    Better Estate Investment logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع ف سراي بجوار مدينتي

    Closer logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٤١٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نصر بجوار حي الوحه ومحور المشير

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٢٠٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٩٦٢٬٦٨٠ جنيه

    افضل و اميز شقة موقع مميز ريسيل (مطبخ- تكيفات)فوري

    Allocate Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٩٬٧١٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه رائعه للبيع موقع ونشطيب متميز بسعر مناسب جدا

    ElGammal real estate logo image

    النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع بموقع متميز في كمبوند بلوم فيلدس

    Smart Assets Real Estate logo image

3

    3

    ٢٤٨ متر مربع

    ٢٨٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 122م فى قطاميه جيت بالجراج على حمام السباحه

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٢١٬٣١١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٦١٬٧٥٤ جنيه

    شقه بموقع متميز للبيع في كمبوند بلوم فيلدس

    Smart Assets Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٢٧٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٤٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في زهراء المعادي بجوار نادي وادي دجله

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو ريسيل متشطب استلام فوري موقع مميز فيليت

    Allocate Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٩٣٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 133م في قلب القاهرة الجديدة – ماونتن فيو

    Capital Lords Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٦١٬٦٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك متشطبة خلال سنة بخصم خاص - قسط 10 سنين

    Remax The Address logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٥٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بافاريا تاون علي دائري المعادي ريسيل

    MRG Real Estate logo image

    بافاريا تاون, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في كمبوند إنترادا – العاصمة

    Better Estate Investment logo image

    انترادا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٤٥ متر مربع

    ٢٤٬٦٣٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع في النرجس الجديدة

    Better Estate Investment logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 97م وجهه فيو ممتاز متبقى 450 الف على 4 سنين

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٧ متر مربع

    ١٥٬٩٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٩٦٢٬٦٨٠ جنيه

    باقل سعر في الماركت شقة ريسيل متشطبة تكيفات مطبخ

    Allocate Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٩٬٧١٢ جنيه/متر مربع