شقق بحديقة للبيع في القاهرة, صفحة 744

19,350 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة/للبيع/ تاج سيتى /استلام فورى

    Home Destination logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٤٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى فى قطاميه جيت غرفتين فيو بحيرات

    MRG Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٢٠٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 152م وجهه فى ريحانه افينيو

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بتشطيب مميز للبيع ميفيدا بلو فييوز بسعر خيالي

    ERE Investments logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٩٨ متر مربع

    ١٠٢٬٠٤٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو استلام فورى خارجي تكملة اقساط

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بخصم 40% او باقساط تصل 8 سنوات في هليوبليس

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ١٠٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة/للبيع/ تاج سيتى /استلام فورى

    Home Destination logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٣٦٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة استلام فوري للبيع في لافينير صبور

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي 160 متر للبيع في لافينير الاهلي صبور

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة راقية في مدينتي، جاهزة للسكن فورًا (كاش)

    Harris Estates logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٥١٬٤٠١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 71م استلام فورى فى كمبوند قطاميه جيت

    MRG Real Estate logo image

1

    1

    ٧١ متر مربع

    ١٩٬٠١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه سوبر لوكس غرفتين على حمام السباحه

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام سنه فيو مميز فى لاندمارك تكملت اقساط

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه بالتكيفات بخصم 40% في هليوبليس

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ١١٨٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي 233 متر استلام فوري للبيع في لافينير

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٣ متر مربع

    ٢٩٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبه في ماريوت هيليبوليس بخصم 40%

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 96م بجراج بسعر لقطه فى دجله لاندمارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ١٧٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 117م على افضل فيو فى مشروع ريحانه افينيو

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٢٣٬٥٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بالجراج فى ريحانه افينيو استلام فورى لقطه

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 152م فيو خارجي و بحرى فى ريحانه افينيو المعادى

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه/بيع/وصال/موقع مميز/اقل مقدم /متشطب

    Home Destination logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في المعراج السفلي زهراء المعادي

    Q VISION logo image

    حاره مصطفي مرجح, الزاويه الحمراء البلد, الشرابية, القاهرة

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كريستال بلازا علي دائري المعادي ريسيل

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 117م غرفتين فيو مباشر على نادى وادى دجله

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٢٣٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 220م فى كريستال بلازا فيو مميز بالجراج

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٤٬٣١٨ جنيه/متر مربع