شقق بحديقة للبيع في القاهرة, صفحة 650

19,193 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه أرضي بجاردن للبيع في سراي - مرحلة إيلان

    Grey Parrot Realty logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٤٢٬٩٥٧ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس دورين سوبر ديلوكس للبيع بغرب الجولف

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    غرب الجولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٦٩٩٬٩٩٩ جنيه

    بدون مقدم شقة لقطة للبيع بشيراتون فيو لاند سكيب

    New Home for Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٣٬٥٩٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شقة 210م للبيع فى ايستاون سوبر لوكس

    I-Zone logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في قلب شيراتون في كمبوند جاهز المعاينة

    Catchers investment logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٢٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن بالفرش و الاجهزة اقساط ديستريكت 5

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن متشطبه باقل من سعر السوق - استلام فورى

    Coldwell Banker Wealth logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 3 غرف بأرخص سعر و لوكيشن مميز علي الاجون

    Coldwell Banker Wealth logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه بجاردن متشطبه بهايد بارك-145م-بالتجمع

    Coldwell Banker Wealth logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في قلب شيراتون دقايق من المطار

    Catchers investment logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٨٢٬٧١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2غرفه لوكيشن و سعر مميز في اجدد مرحله ف ميفيدا

    ERE logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند جاردن هايتس

    Grey Parrot Realty logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٩٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه بجاردن استلام فورى-207م-بفيو لاند سكيب

    Coldwell Banker Wealth logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه-207م-استلام فورى دابل فيو باقل من سعر الماركيت

    Coldwell Banker Wealth logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف متشطبة للبيع بخصم 64% -واقساط حتي 15 سنة

    Catchers investment logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ١٠١٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع في اميز لوكيشن في الشيراتون

    Catchers investment logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٨٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقة في الكمبوند متشطبة بالكامل أمام مدينتي

    Catchers investment logo image

    مدينة الرسيل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٨٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٧٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين في قلب التجمع الخامس كومباوند المراسم

    Your Real Estate logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة لاقتناء شقة واسعة بطراز بلجيكي راقٍ

    RE/MAX 1st Choice logo image

    شارع غرناطه, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٥ متر مربع

    ٢٣٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع موقع مميز بالحى السابع بمدينة نصر نوع

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الطيران, منطقة السينما, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف - استلام فوري - سوديك فيليت - التجمع الخامس

    Coldwell Banker Wealth logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض لفترة محدودة امتلك شقتك بنص السعر في شيراتون

    New Home for Real Estate logo image

    روك يارد, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم ١٥٠ الف امتلك شقتك متشطبة بالكامل

    Your Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في إلباتيو أورو التجمع بموقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٥١٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    123م+46م ارضي بجاردن للبيع بمدينة نور حجز قديم

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٥٠٬٨١٩ جنيه/متر مربع