شقق بحديقة للبيع في القاهرة, صفحة 655

19,350 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالم هيلز بحديقة جاهزة للاستلام

    Platinum Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن ڤيو مفتوح بموقع متميز جدا بسعر خاص

    THE SECRET INVESTMENT logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع في إيستاون

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٨٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 4 غرف235متر ريجينس بارك اميز لوكيشن فى المشروع

    Allocate Real Estate logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٨٠٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    150م ارضي بجردن 90م فيو جردن خطوات من طريق الحرية

    بيتي للمقاولات logo image

    المجاورة الرابعة, المنطقة الخامسة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬١٣٠٬٥٩٢ جنيه

    شقة 185م ارضي بجاردن 124م فوري في تاج سيتي

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٥٬٥٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة في ماونتن فيو آي سيتي القاهره الجديدة

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 240متر الترا سوبر لوكس بالنرجس 3 – استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    النرجس 3, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 205م مع روف للبيع بالمربع الذهبي

    Good Deals logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤١٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة بجاردن استلام فوري-3غرف- في هايد بارك

    Coldwell Banker Wealth logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٧ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٧٢٬٠٠٠ جنيه

    152م ارضى بجاردن بالحى التانى بيت الوطن من المطور

    بيتي للمقاولات logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٤٬٨١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع الباتيو اورو متشطبة

    Platinum Properties logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة اقل غرفتين بحري بحري

    ARC Investments logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٤٬٨٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الان في قلب التجمع و قسط علي 10 سنوات

    Catchers investment logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٠٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٢٥٬٠٠٠ جنيه

    126م ارضي جردن50م بجوار محور محمد بن زايد و منوريل

    بيتي للمقاولات logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بـ 1,600,000 فقط استلم فوري دوبلكس195م Double View

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٨٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه 154م بتكملة اقساط سعر قديم ف بالم هيلز

    متصدر

3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ١٩٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن متشطبه بالتكيفات استلام فورى

    Coldwell Banker Wealth logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا لوكس 170م أمام مول جاردن 8 مباشرة

    Good Deals logo image

    حياتى ريزيدنس, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعة البيع أرضى بجاردن – مشروع أورجامى | تاج سيتي

3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٢٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في اميز لوكيشن فالتجمع الخامس بخصم 30%

    Catchers investment logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في اميز كمبوند في زهراء المعادي

    Mozdan For Real Estate logo image

    الشطر العاشر, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعة البيع شقة أرضى بجاردن فى كمبوند تاج سيتى

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٢١٬٠٠٠ جنيه

    شقة RTM للبيع برايم لوكيشن في ( المستقبل سيتي)

    Catchers investment logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٤٨٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي اول سكن ارضي بجاردن

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٧٦ جنيه/متر مربع