شقق بحديقة للبيع في القاهرة, صفحة 652

19,350 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب فندقي للبيع في مدينتي – فيو جاردن وأول س

    New Home Investment logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٦٠٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه استلام فوري للبيع باقساط في البروج

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٦ متر مربع

    ٦٤٬١٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بكمبوند ساكن بالكامل بالمستقبل

    Roots Real Estate logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٣٥٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م سوبر لوكس بقطامية بلازا

    Al Ofok Investment logo image

    القطامية بلازا, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 3 غرف بجاردن متشطبة في العاصمة بخصم 40%

    Closer logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٦٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٠٩٬٤٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع في هايد بارك بأقل مقدم

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٥٤٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 220م سوبر لوكس للبيع بالبنفسج 10 - استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    شارع عمر خورشيد, البنفسج 10, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للبيع في مدينتي – B7 تشطيبات الترا سوبر

    New Home Investment logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٦٠٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري بـ 600 ألف ! شقة 150م كورنر + حديقة

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب فندقي للبيع في مدينتي – فيو جاردن وأول

    New Home Investment logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٦٠٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-متشطب و مفروش بالكامل برايم فيو باقل سعر RTM

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس متشطب بالكامل البيع من المالك مباشرة

    sms for RealEstate logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٤٦٠ متر مربع

    ٣٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام2026 للبيع بدون مقدم/اقساط 6سنوات

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للاستثمار بأقل سعر بالتجمع وبقسط علي14سنه

    Roots Real Estate logo image

    جراند لين،, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة شقة 106م بالتكييفات و إستلام ف 11 شهر

    Eureka Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    3

    ١٠٦ متر مربع

    ٤٣٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م للبيع – كمبوند قطامية بلازا

    Al Ofok Investment logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة3غرف فيو مميز بتسهيلات علي 10 سنوات تجمع5

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٣٤٬٥٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في ماونتن فيو هايد بارك التجمع

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٤ متر مربع

    ٥٤٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٧٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بلوم فيلد (120م), فيو مميز , ليك سايد

    Realpals Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٦٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقه للبيع في اب تاون كايرو

    رابح للتسويق العقاري logo image

    اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 210 م للبيع فى شارع عمار بن ياسر- مصر الجديده

    Shield - DR3 logo image

    شارع عمار بن ياسر, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقه للبيع في أب تاون كايرو موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

    اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٢١ متر مربع

    ١٤٢٬٥٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع باقل سعر في جاليريا مون فالي

    Nile Real Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1,200,000 =شقة 140م جاهزة للمعاينة كورنر + دبل فيو

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة+جاردن180م تشطيب كامل استلام فوري بأقساط البروج

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع