شقق بحديقة للبيع في القاهرة, صفحة 646

19,193 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سوبر لوكس في الحي الثالث بأحياء التجمع

    Chances Real Estate logo image

    شارع 17, الحي الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالم هيلز بحديقة جاهزة للاستلام

    Platinum Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن ڤيو مفتوح بموقع متميز جدا بسعر خاص

    THE SECRET INVESTMENT logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٢٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمقدم 744K دور متكرر قسط ع12سنه ف سراي

    Closer logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٣٢٬٩٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع أستلام فورى في ليك فيو ريزيدنس

    I-Zone logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٠٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بأميز لوكيشن بجوار قطاميه هايتس بقسط14سنه

    Roots Real Estate logo image

    ذا بروكز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    150م ارضي بجردن 90م فيو جردن خطوات من طريق الحرية

    بيتي للمقاولات logo image

    المجاورة الرابعة, المنطقة الخامسة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بجاردن بخصم لفترة محدودة ف التجمع الخامس

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك 175م أمام سفارات العالم في ديبلو ايست

    Elshams Real Estate logo image

    ديبلو ايست, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧١٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن لقطه بمقدم 3%فقط بالعاصمة الادارية

    Roots Real Estate logo image

    الوادي 8, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٥٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع صن سيتي قرب التسعين الجنوبي والخدمات

    Al Maz Real Estate logo image

    صن سيتى جاردنز, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف بتقسيمه مميزة بالعاصمه بتسهيلات على 12سنة

    Roots Real Estate logo image

    الجزر, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٤١٬٨٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٧٢٬٠٠٠ جنيه

    152م ارضى بجاردن بالحى التانى بيت الوطن من المطور

    بيتي للمقاولات logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٤٬٨١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع الباتيو اورو متشطبة

    Platinum Properties logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك أمام سفارات العالم في ال R8 ديبلو ايست بمقدم

    Elshams Real Estate logo image

    ديبلو ايست, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة اقل غرفتين بحري بحري

    ARC Investments logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٤٬٨٢١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك 150م أمام سفارات العالم في ديبلو ايست

    Elshams Real Estate logo image

    ديبلو ايست, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٢٥٬٠٠٠ جنيه

    126م ارضي جردن50م بجوار محور محمد بن زايد و منوريل

    بيتي للمقاولات logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه 154م بتكملة اقساط سعر قديم ف بالم هيلز

    متصدر

3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ١٩٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا لوكس 170م أمام مول جاردن 8 مباشرة

    Good Deals logo image

    حياتى ريزيدنس, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٣٢٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين بحري في لوميا R7 بفيو لاجون وبقسط 8سنين

    Roots Real Estate logo image

    لوميا ريزيدنس, منطقة ار 7, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٥٠٬٢٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة خاصة استلام فوري في ليك ڤيو 1

    Assets Real Estate Investments logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٧٬٣٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي اول سكن ارضي بجاردن

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن بفيو لاجون بالعاصمه بأقل سعر وبقسط12سنه

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٤١٬٥٩٢ جنيه/متر مربع