شقق بحديقة للبيع في القاهرة, صفحة 645

19,193 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٥٬٢١٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بكمبوند جاردينيا سيتي زون 2 بمدينه نصر

    Al Maz Real Estate logo image

    كمبوند جاردينيا سيتي مدينة نص, زهراء مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٣٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬١٠٨٬٠٠٠ جنيه

    بأقساط تصل الي 8 سنوات امتلك شقة استلام 2026, ايفي

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ايفى ريسيدنس, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    1

    ٩٨ متر مربع

    ٥٢٬١٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بحديقة متشبة بالكامل استلام فوري بأقل سعر

    IRTKAZ logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠١١٬١٠٠ جنيه

    شقة بحديقه ريسيل بسعر مغري في موقع مميز-تاج سيتي

    IRTKAZ logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٥٣٬١٩٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٧٣٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 125م في التجمع السادس اقل مقدم الباتيو ريفا

    Elshams Real Estate logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٩٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٠٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ذهبية – شقة بأقل من سعر السوق في ZED East

    clear scope logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٢٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةناصيه بالحي المتميز بدر بأقل مقدم يبدأ من 35%

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 600k=شقة(100م+جاردن118م+pool)تشطيب كامل-طلالة

    Falcon for Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة باقل سعر في السوق لسرعة البيع بحري صريح

    Eureka Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فوري شقة بحديقة ريسيل متشطبة بالمطبخ في جاليريا

    IRTKAZ logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٧٦٬٥٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقتك ريسيل في تاج سيتي بحديقة 40م

    IRTKAZ logo image

2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة 3غرف متشطبة ريسيل في التجمع الخامس

    IRTKAZ logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٨٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 101م + 50م جاردن للبيع في مدينتي بـ بريفادو

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٥١٬٤٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٩٤٣٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في قلب التجمع السادس أقل مقدم الباتيو ريفا

    Elshams Real Estate logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٦٩٬٩١٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة جاردن مميزة في كمبوند سراي

    clear scope logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٨٬٩٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن في بريفادو 87 متر- جاردن 35متر

    Eureka Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    كود الوحدة: TM 513 شقة للبيع في نيو جاردنز – المست

    sms for RealEstate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٤٦٬٦٩٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في شارع المرغني 180م فيو تحفه

    شارع الميرغني, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه / للبيع / مدينتي

    ERA Real Estate Egypt logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٧٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام 2026 باقساط ع 8 سنوات للبيع في الشروق

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ايفى ريسيدنس, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٤٩٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاهزة للسكن في اللوتس الجنوبية – منطقة 9

    sms for RealEstate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٣٥٬٠٨٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 156م في التجمع السادس أقل مقدم في الباتيو ريفا

    Elshams Real Estate logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٧٦٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف+100م جاردن استلام 2026 للبيع بأقساط8سنوات

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ايفى ريسيدنس, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٠٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ناصيه في الحي المتميز الشمالي بدر وسط الخدمات

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٠٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كود الوحدة: TM 501 شقة للبيع في كمبوند Valencia Va

    sms for RealEstate logo image

    فالنسيا فالي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع