شقق بحديقة للبيع في القاهرة, صفحة 641

19,193 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه164م متشطبه بالتجمع الخامس قسط ربع سنوى 650 الف

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٬٩٦٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬١٩٨٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة شقة متشطبه 180م + خصم 30% من روك وايت

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٢٬٢١١ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع 200 متر مشروع دارنا زهراء المعادى تشطيب

    Go Homes logo image

    دارنا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 270م بجاردن بمقدم 5% و اطول فترة سداد -لافيستا

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٥٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع داخل Lake View بموقع مميز جدًا

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنور ريسيل 4 غرف بحري صريح مرحلة أمايا

    ARC Investments logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٢ متر مربع

    ٥٣٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% فقط امتلك شقة 200م برايم لوكيشن - لافيستا

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٥٧٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن للبيع بقسط شهري 22الف بالتجمع الخامس

    Roots Real Estate logo image

    جادى ريزيدنس, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٥٠٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع امام هايد بارك بتقسيط علي اطول فتره

    Impact Investments logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٤٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٦٥٢٬٠٢١ جنيه

    شقة لقطة ارضي بجنينة بالعاصمة الادارية

    RE/MAX 1st Choice logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٧٤٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة امتلك شقه175م 3غرف استلام فورى بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بجاردن فقط بمقدم5% لفترة محدودة لافيستا

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٦١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة300م بجاردن مقدم 5% بأميز لوكيشن لافيستا

    Go Green Egypt Real Estate logo image

4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 148م بكمبوند جراند جيت

    Go Homes logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٥٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٦٥١٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان شقة 3غرف تشطيب فاخر باقساط او بخصم 30%

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٤٧٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع بكمبوند سيفورا هايتس بالتجمع ال5

    Al Maz Real Estate logo image

    سيفورا هايتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٥٢٬٨٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل شقة 180م للبيع فى الرحاب بسعر مميز

    I-Zone logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة بفيو مميز للبيع بأقساط 7,5س- لافيستا

    Go Green Egypt Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٥٦٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل 3نوم بفيو مميز علي المدينه في اب تاون

    ERE logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٩١٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر و اميز لوكيشن فى المشروع شقه بجاردن 125م

    Allocate Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة/ارضي/للبيع/ليك فيو ريزيدنس/موقع مميز

    Home Destination logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 185م بكمبوند البارون الترا سوبر لوكس

    Go Homes logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٥٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع برايم لوكيشن بمقدم 670 الف ف elm tree

    Closer logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٣٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-برايم لوكيشن احسن فيو فالماشروع دايركت لاجون

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كمبوند البارون سيتي 180م

    Go Homes logo image

    بوابة المعادى, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٦٬١١١ جنيه/متر مربع