شقق بحديقة للبيع في القاهرة, صفحة 494

18,968 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي للبيع في زيد إيست

    Conquer Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٨٥٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة B3 جاردن فيو واسعة قرب النادي وساوث بارك

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B3, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٥٨٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٨٨٧٬٥٠٠ جنيه

    عيش كل لحظة براحه في بيت احلامك بسعر مناسب

    Boundless For Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٩٨٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن بفيو مميز علي البحيرة للبيع في ذا سكوير

    Smart Step logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٬٤٧٠٬٤٣٣ جنيه

    استلم الان شقة140+جاردن ب1.4مقدم او كاش8.8مليون

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو 3, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فى اب تاون كايرو بفرش راقي

    Conquer Properties logo image

    اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٦ متر مربع

    ١٠٥٬٩٣٢ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة B8 بجاردن خاصة موقع راقي قرب النادي والخدمات

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أمتلك شقة مساحة كبيرة بفيو مميز علي جاردن - ليك

    Smart Step logo image

3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه راقيه للبيع فى هايد بارك بفيو مفتوح

    Conquer Properties logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ٧٠٬٨١٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دور 2 بالحي السابع فيلات يوجد اسانسير

    الوسيط للخدمات العقاريه logo image

    المجاورة الاولي, الحي السابع, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٬٤٧٠٬٤٣٣ جنيه

    استلم الان شقة140+جاردن ب1.4مقدم او كاش8.8مليون

    Property Hills... logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لو بتدور علي مساحة صغيره بأقل سعر احنا جبنهالك

    Boundless For Real Estate logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل للبيع في فيلدج جيت

    Conquer Properties logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٧٥٬٣٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم بفتره سداد في هايد بارك لقطة و بحري

    Boundless For Real Estate logo image

2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٢٨٬٣٨٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في جولدن سكوير – المراسم

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٦١٬٩٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200م استلام فوري للبيع -كمبوند سين 7 - العاصمة

    سين 7, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬١٢٦٬٥٥٩ جنيه

    شقة مقدم وأقساط B14 جاردن فيو قرب الخدمات وGate4

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٧٥٬٩٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع بأقل سعر وبدون مقدم بالمسـتـقـبـل

    Roots Real Estate logo image

    ريد, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥١ متر مربع

    ٦٨٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو مزدوج للبيع في سراي وبسعر مميز جدا

    Conquer Properties logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٣١٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٬٤٧٠٬٤٣٣ جنيه

    استلم الان شقة140+جاردن ب1.4مقدم او كاش8.8مليون

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 3غرف بجوار مدينتي بالمستقبل +خصم50%

    Roots Real Estate logo image

    مونارك, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة B8 ف ارقي موقع تشطيبات سوبر لوكس

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٤٬٥٥٤٬٢٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو ريزيدنس 2

    Conquer Properties logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨١ متر مربع

    ٨٠٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 250م سوبر لوكس بالمطبخ والتكيفات وايد جاردن

    Town Home Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٧٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٬٤٧٠٬٤٣٣ جنيه

    استلم الان شقة140+جاردن ب1.4مقدم او كاش8.8مليون

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٬٥٠٣ جنيه/متر مربع