شقق بحديقة للبيع في القاهرة, صفحة 495

18,968 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٣٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 165م استلام فوري بإطلالة بانورامية ف نورث هاوس

    -رواسي للاستثمار العقاري- logo image

    نورث هاوس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أب تاون كايرو – إعمار

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمدينتى 200م علي جاردن للبيع تقسيط علي 6 سنوات

    HA Group Rehab logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٥٬٨٣٧٬٢٢٥ جنيه

    شقة جاهزة 3 غرف + ناني – فرصة مميزة

    Picky Properties logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٩ متر مربع

    ١٢٣٬٦٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٧٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر مميز للاستثمار مع لافيستا فىPATIO RIVA

    Roots Real Estate logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٧٩٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري للبيع بالتقسيط علي 10 سنين

    Property Hills Star logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٣٨٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٤٣٣٬٢٥٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن ف قلب المعادي- بخصم خاص لسعر الكاش

    Lovera Development logo image

    حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٦٠٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 177م تحفة دبل فيو على جاردن وبحري النورث هاوس

    -رواسي للاستثمار العقاري- logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٧ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في Palm Hills New Cairo بتسهيلات قوية

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بأنتظار بسعر لقطة في كمبوند ستون ريزيدنس

    Chances Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف استلام فوري في كمبوند متكامل

    Picky Properties logo image

    الاشرفية, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام سنة بجوار AUC في التجمع تقسيط 5 سنين

    Roots Real Estate logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٧٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل مقدم 300 ألف - شقة 3 غرف استلام سنة

    Picky Properties logo image

    دى جويا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٦٢٬٥٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن امامي استلام فوري سعر مميز وقسط 3سنوات

    -رواسي للاستثمار العقاري- logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحده ريسيل فى افضل موقع استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٤٨٬٧٦٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    علي حديقه كبيرة 165م بمدينتى للبيع كاش بسعر مميز

    HA Group Rehab logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3غرف متشطبة في كمبوند المقصد استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٧٬٥٧٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في البنفسج 1 بالتجمع الخامس موقع مميز

    Chances Real Estate logo image

    محور احمد شوقي, البنفسج 1, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٧٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل تشطيب بكمبوند ريجنسي بارك

    Gold Routes logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٩٩٢٬٥٠٠ جنيه

    افضل سعر في حسن علام بمقدم و اقساطو لوكيشن مميز

    Boundless For Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٦٨٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه متشطبه بالقرب من مدينتي بالمستقبل وقسط10س

    Roots Real Estate logo image

    مدينة الرسيل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ٨٧ متر مربع

    ٦٩٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الياسمين 1 بالتجمع بسعر مناسب جداً

    Chances Real Estate logo image

    الياسمين 1, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٧٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسيليا بالعاصمه الاداريه 76م ارضي بجاردن بحرى

    HA Group Rehab logo image

    سيليا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن ريسيل استلام فورى باقل من سعر الشركه

    IRTKAZ logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٤٩٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه برايم لوكيشن بالتجمع الخامس بقسط 8 سنين

    Roots Real Estate logo image

    قرية البوتيك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٢٬٩١٦ جنيه/متر مربع