شقق بحديقة للبيع في القاهرة, صفحة 499

18,968 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٣٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بيزمينت بمساحة 140 متر + 120 متر جاردن خاصة

    Feeds logo image

    تمر حنه, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٣٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن+متشطبة يالمطبخ والتكيفات بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    أمورادا القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف دقايق من الجولدن سكوير بأقل سعر+قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    نايل بوليفارد, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بأميز لوكيشن امام هايد بارك بمقدم5%فقط بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    إيفوار إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٨٤٬١٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى شقة 164متر بجنينة فى التجمع بمقدم و قسط

    متصدر

    property hills Elite logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٢١٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ارضي بجاردن شقه تشطيب خاص بالفرش مدينتسb12

    Darak Madinaty logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٦٢٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن بارقي مراحل مدينتي موقع متميز B1

    Darak Madinaty logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٥٨٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى شقة 164متر بجنينة فى التجمع بمقدم و قسط

    property hills Elite logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٢١٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    لاول مره علي طريق السويس تقدر تمتلك شقتك بمقدم5%

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند ايلاف, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٧٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في كمبوند كايرو فيستيفال استلام فوري مفروشه

    Held Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٥٤٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه نص تشطيب على البحيرة باتيو اورو جاهزه للاستلام

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٥٦٬٢١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    أستثمر بأقل سعر بالتجمع في ستوديو بجاردن بقسط12سنه

    Roots Real Estate logo image

    هوم ريزيدنس, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٩ متر مربع

    ٩٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه 3 غرف ((استلام فورى)) متشطبه ultra modern

    Falcon for Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٨٬٧٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٢٢٬٠٠٠ جنيه

    3نوم بأفضل لوكيشن بالتجمع وبأقساط12سنه في ذا بروكز

    Roots Real Estate logo image

    ذا بروكز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مدينتي 107م فيو وايدجاردن تشطيب خاص B12

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٤٢٬٠٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٢٨٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع نور طلعت مصطفي 195م موقع متميز حجز قديم

    Darak Madinaty logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٧٣٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 94م مميزه استلام فورى فى قطاميه جيت المعادى

    MRG Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٤ متر مربع

    ٢٢٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 158م مميزه 3 غرف فى وان قطاميه تكملت اقساط

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٣٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٣٧٬٠٠٠ جنيه

    لاول مره بالعاصمة الإدارية استلم شقتك 3نوم ب0%مقدم

    Roots Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٤ جنيه/متر مربع