شقق بحديقة للبيع في القاهرة, صفحة 498

18,968 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 4غرف بأميز لوكيشن امام مدينتي بالمستقبل+5%مقدم

    Roots Real Estate logo image

    سيتي زين, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٥٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم شقتك 3نوم بأميز لوكيشن بالتجمع+بتقسيط 5سنين

    Roots Real Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٦٢٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٧٩٤٬٨٤٤ جنيه

    امتلك شقتك الان في كمبوند هيفين جاردنز

    Feeds logo image

    حدائق السماء, مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ١١٨ متر مربع

    ٢٣٬٦٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة بعقد حديث في مدينتي خالصة الأقساط مميزه

    New Home Investment logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٤٥٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة لامتلاك شقة فاخرة داخل كمبوند جاليريا

    TiL Real Estate logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٥٢٬٧٩٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٨٧٤٬٢٠٠ جنيه

    شقة ١٥١ متر ٣ غرفة في كومبند بيتا جرينز| المستقبل

    BETA EGYPT logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٣٨٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٣١٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن- 163م-3غرف, بمقدم 30% سداد 3 سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٬٤٧٠٬٤٣٣ جنيه

    استلم الان شقة140+جاردن ب1.4مقدم او كاش8.8مليون

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٩٨٬٥٠٠ جنيه

    شقه ارضي بحديقه ٣ غرف متشطب بالكامل بمقدم و أقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٨٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دور ارضى بحمام سباحه خاص فى ليك فيو ريزيدنس

    Conquer Properties logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ١٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥١١٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٠٠ متر غرفتين في كومبند بيتا جرينز| المستقبل

    BETA EGYPT logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٥٬١١٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع في مدينتي – B3 فرصة مميزة لع

    New Home Investment logo image

    B3, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ٦٥٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 3.2 مليون شقه 3 غرف استلام فوري بجوار AUC

    Falcon for Real Estate logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن لقطه للبيع بالرحاب

    Cairo Aqar Real Estate logo image

    شارع يوسف وهبي, الرحاب المرحلة الثالثة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٧٠٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بتكمله اقساط شقه متشطبه في الباتيو اورو جاهزه لسكن

    4C Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة على هيئة فيلا تطل على اكبر وايد جاردن

    New Home Investment logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٦٦٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فيو جاردن امتداد غرب الجولف – موقع مميز

    sms for RealEstate logo image

    غرب الجولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر فوراً شقة مفروشة ومؤجرة في مدينتي

    New Home Investment logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٤٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة غرفتين متشطبة اقساط 10 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو 1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٨٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقه تشطيب فاخر في لايك فيو ريزيدنس

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو استثماري بمقدم50الف فقط بالتجمع+افضل لوكيشن

    Roots Real Estate logo image

    أكاسا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٦٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع