شقق بحديقة للبيع في القاهرة, صفحة 443

18,968 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع حديقة - للبيع - بسعر أقل من سعر السوق

    New Capital Home. logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى باتيو أورو بحديقة استلام فورى

    Homy Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى باتيو أورو بحديقة استلام فورى

    Homy Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه بأرض الجلف فيو مفتوح بالفرش والتكييفات و

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع النزهه, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٧٧٩٬٠٠٠ جنيه

    امتلك ستوديو ارضي نادر في تاج سيتي بالاقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٦٩٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٢٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة(164م) بحديقة (30م) RTM في اميز لوكيشين بالتجمع

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ١٩٬٦٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في موقع متميز للبيع

    Homy Real Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة(171) RTM فيو pools في اميز لوكيشين بالتجمع

    Falcon for Real Estate logo image

4

    3

    ١٧١ متر مربع

    ١٨٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في موقع متميز للبيع

    Homy Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف -كورنر عالواجهة ف تاج سيتي تقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة(210م) بحديقة (40م) RTM بفيو مفتوح pools

    Falcon for Real Estate logo image

5

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع امام The Spine Mall كاش 134م فيو مفتوح في B6

    Rikaz logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٢٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز فيو مفتوح - استلام فورى هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري غرفتين نوم في زيد ايست

    Premises logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٤٣٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق وفلل للبيع داخل بيت الوطن |مساحات متنوعة

    Harris Estates logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٢٢٢٬٩٩٩ جنيه

    شقة للبيع في مشروع أفيلين/فيو مميز على الاند أسكيب

    Top Homes Real Estate logo image

    أفلين, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٧٬٩٠٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى باتيو أورو بحديقة استلام فورى

    Homy Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن متشطبه بالكامل موقع متميز خصوصيه عاليه

    THE SECRET INVESTMENT logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في موقع متميز للبيع

    Homy Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف -كورنر عالواجهة ف تاج سيتي تقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف سوبر لوكس بجاردن بجوار سوديك ايست ف طلاله

    Closer logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في موقع متميز للبيع

    Homy Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امام المسجد مباشرة 107م باالفرش والاجهزه كاش في B8

    Rikaz logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٦٠٬٧٤٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع كاش بموقع مميز 107م من الخدمات فيو مفتوح B8

    Rikaz logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٥١٬٤٠١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن موقع فوق الممتاز فيو مفتوح بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع