شقق بحديقة للبيع في القاهرة, صفحة 401

18,783 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف شقة ريسيل علي اللاجون متشطبة استلام فوري .

    Coldwell Banker Wealth logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٦١٬٤٠٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في لافينير بسعر مميز جدا فيو مميز

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٣ متر مربع

    ٣٢٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بروف للبيع في جرين سكوير في فيو على الحديقة

    New Avenue Real Estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٣٣٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلدج جاردنز قطامية-شقة الترا سوبر لوكس200م بجاردن

    YaKan Properties logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضى بمساحة ٢١٠ متر + حديقة ٥٠ م فى آي سيتي

    Do estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في وايت ريزيدنس - أب وايد

    Buyerside logo image

    وايت ريزدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٥٧٬٥٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي ريسيل في سوديك ايست فوري فيو لاندسكيب

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٤٨٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 4غرف جاهز للسكن بسعر لقطه بالتجمع وقسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    سيفورا هايتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٨٨٠٬٩٩٩ جنيه

    إطلالة بوكيت بارك | شقة 75م للبيع في هايد بارك

    Circle Realestate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٩١٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 3غرف متشطب بمقدم1.900.000أوكاش5.200.000

    Property Hills... logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ١٢٬٣٣٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقه ارضي بحديقه في لافينير

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بحديقه في لافينير بسعر مميز

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم لقطه بالتجمع السادس وبأقل سعر+قسط 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

    نجم, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة كورنر 199م اقل سعر في الماركت هايد بارك

    4C Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٦٧٬٨٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن واقساط علي 8 سنين في Hap town

    Oaks Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ١٠٬٣٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقه للبيع في سراي موقع مميز بسعر لقطة

    New Avenue Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٤٤٬٠١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم3.1مليون شقه استلام فوري دقايق منAUC فيو مميز

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ١٨٬٩٠٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موون ريزيدنس شقة ارضى ١٠٥ متر مقدم ٢،٧٠٠،٠٠٠مشتطبة

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور ارضى فى ماونتن فيو اى سيتي ٢١٠ متر + ٥٠ م

    Do estate logo image

2

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة١٤٠م للبيع فيو لاندسكيب باقل سعر في اي سيتي

    Nile Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز وارخص شقه ارضي بجارين باكبر جاردين في التجمع

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بحديقه في لافينير بسعر مميز جدا

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع بأقل سعر في الماركت

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٦١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقه ارضي بحديقه في لافينير فيو مميز جدا

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٣ متر مربع

    ٣٢٬٩٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في سراي كروونز – كمباوند سراي

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٣٣٬٨٩٨ جنيه/متر مربع