شقق بحديقة للبيع في القاهرة, صفحة 406

18,783 عقارات أخرى
  • 30

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 110م بالجراج خاص وجهه على الشارع فى لاندمارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف+ حديقة بموقع رائع مع إطلالة على لاندسكيب

    Country For Real Estate logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٧٤٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك متشطبة بالكامل من سوديك وقسط على10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٩٠٬٣٦١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن فوري للبيع في باتيو اورو بقلب التجمع

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي للبيع في موقع متميز بفيو علي لاندسكيب

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٤٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأقل سعر إجمالي في موقع متميز باقساط ليك فيو 2

    New Avenue Real Estate logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬١٢٢٬٢٨٠ جنيه

    شقة للبيع بمدينة نور 82م بالb1 بتسهيلات علي 13 سنه

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    مدينة نور, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٦٢٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور أرضي مرتفع بدون حديقة للبيع بفيلات

    New Avenue Real Estate logo image

    البنفسج 12, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٣٤٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٤٧٤٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بجاردن جاهزة للسكن وبدون مقدم مع وادي دجلة

    Roots Real Estate logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٣٣٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحداك من سوديك بأقل سعر بفيو مميز على 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٥٨ متر مربع

    ٩١٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك فى بالم هيلز بمقدم 3% لفترة محدودة

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٧٢٬٥١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل موقع متميز جدا للبيع لاميرادا

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند لاميرادا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٤٨٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة تشطيب راقي بأميز موقع لاندسكيب فيو

    Square real estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٩٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل - اقل سعر موقع مميز جدا

    New Avenue Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٣٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط على 10 سنين بأقل مقدم وامتلك شقة فى بالم هيلز

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٠٣٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بجاردن تشطيب راقي بأميز و ارقى موقع

    Square real estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١١٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدتك فى موقع مميز من سوديك بأقل سعر ومقدم 5%فقط !

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه3 غرف على مساحات خضراء فى حسن علام احسن سعر

    New Avenue Real Estate logo image

    بارك فيو هاب تاون, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٩٢٥٬٥٢٩ جنيه

    تشطيب كامل بالتكييفات بحري في زد إيست بموقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٨٢٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٨٤٬٨٥٢ جنيه

    شقة 195 متر في العاصمه بالتقسيط علي10 سنين

    Held Real Estate logo image

    كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٩٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٢٥٧٬٧٥٠ جنيه

    شقة أرضي مع حمام سباحة أقساط لمدة 6 سنوات

    Country For Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٨٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك متشطبة و قسط على 10 سنوات من سوديك !!

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٨٥٬٦١٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٨٬٠٩٩٬٢٥٠ جنيه

    شقة بحري اطلالة بانورامية بالكامل عالنيل مفروشة

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ١١٢٬٠٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط التسليم في عام 2028 في تاج سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٨٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٩٥٦٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة متشطبة في CAIROVA بالتجمع وبقسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    القاهرة, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٣٨٬٨٩٤ جنيه/متر مربع