شقق بحديقة للبيع في القاهرة, صفحة 402

18,783 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل علي الاجون متشطبة بنص السعر 3 غرف 171م

    Coldwell Banker Wealth logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٦١٬٤٠٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس300م بحديقه للبيع بتشطيبات وتجديدات خاصه

    ERE logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه للاستلام الفوري فيو مميز علي حمام سباحه

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١١٣٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري و دقيقه من محور محمد نجيب

    Fam Egypt logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٢٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقامة ملكية باطلالة خياليةع النيل سويت فندقي للبيع

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع محمد مظهر, الزمالك, القاهرة

    2

    2

    ٢٦٠ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ارضي بجاردن

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٦٦٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ريسيل من المالك فوري ف النرجس التجمع الخامس

    Catchers investment logo image

    النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٤٠٥ متر مربع

    ٢٣٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري فيوو فلل في سوديك ايست ريسيل استلام فوري

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٤٩٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 87م وجهه مقدم 1,250,000 و تقسيط ع 4 سنين

    MRG Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ١٤٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 740 الف فقط و اقساط 12 سنه شقه امام المطار

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٩٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعة البيع بسعر لقطه في مدينتي

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٥٣٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم بـأقـل سـعـر بالمستقبل سيتي بقسط 8 سنين

    Roots Real Estate logo image

    لاميرادا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٢٩٬١٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 145م استلام فورى ف ريحانه افينيو زهراء المعادى

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في التجمع الخامس متشطبة و مفروشه

    Catchers investment logo image

    أمورادا القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٧٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٦٥٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف علي طريق السويس بقسط حتي10سنين بالتـجـمـع

    Roots Real Estate logo image

    كمباوند شبابيك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٥٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    لاول مره في الجولدن اسكوير بسعر لقطه بخصم 20% للكا

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع وجهه 152م فى ريحانه افينيو زهراء المعادى

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٧٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع باتيو أورو تشطيب كامل مميز

    Premier Property logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 140م في Hap town حسن علام اقساط 8 سنين

    Oaks Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل في سوديك ايست 161م بحري في لوكيشن مميز

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٤٩٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٧٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة 80م فيو جاردن نادرة بمدينتي بسعر مميز

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٨٢٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٤٦٢٬٤٠٠ جنيه

    لاول مره في التجمع ستون بارك بسعر لقطه 2,462,400

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٤٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٧٣٬٢٥٩ جنيه

    امتلك شقة 3 غرف و جاردن مقدم 0% في المستقبل سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    فالدا فيلدج, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٢٬٩٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٣٬٩٥٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة متشطبة باقل مقدم 8% وبسعر مميز

    Platinum Properties logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ١٣٠٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين و استلم شقتك على ارض الواقع متشطبه كلها

    Oaks Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٤٬٨٧١ جنيه/متر مربع