شقق بحديقة للبيع في القاهرة, صفحة 397

18,783 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع حديقة للبيع في ماونتن فيو اي سيتي

    Premier Property logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بتشطيب و بمقدم870 الف بجوار النهر

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٥٬٦٤٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٩٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحة مفروش بالكامل تقسيمة مميزة و فيو مفتوح

    New Avenue Real Estate logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٠٣٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٧٢٣٬٢٥٩ جنيه

    شقة 3غرف للبيع في مدينة المستقبل بلازا فيو مقدم10%

    New Avenue Real Estate logo image

    فالدا فيلدج, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٤٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بالباتيو اورو التجمع شقة مميزة

    Homy Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٤٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ريسيل دابل فيو استلام فوري 3 غرف .

    Coldwell Banker Wealth logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٦١٬٤٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفرش وعائد استثماري في كمبوند القطامية جاردنز

    Next Door Consultancy logo image

    قطامية جاردنز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 3نوم جاهزة للاستلام الفورى بالعاصمه الاداريه

    Roots Real Estate logo image

    الموندو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع B11 في مدينتي – 96 متر وجاردن جميل

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالباتيو اورو بسعر جيد

    Homy Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٤٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٦٨١٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه متشطب بالمطبخ من لامبورغيني فى العاصمة

    Roots Real Estate logo image

    طلة, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٧٠٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٥٬٢٢٦٬١٥٩ جنيه

    شقة بجاردن علي الدائري الاوسطي استلام فوري قسط 8س

    Summit Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٨٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة+تكييفات ريسيل فيوPOOLإستلام فوري

    Summit Real Estate logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بالباتيو اورو التجمع الخامس

    Homy Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٤٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٢٣٢٬١٠٠ جنيه

    فرصة مميزة في مدينتي B14

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٧٦٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة دور أرضي مع جاردن في مدينتي B15

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٤٥٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٦٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع في سوديك فيليت

    Global Marketing Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٣٠٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر جيد باتيو اورو

    Homy Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٤٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام 3 شهور في موقع مميز بقسط ل 8 سنين

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالمطبخ والتكييفات بجاردن للبيع في فيفث سكوير

    Treasure Real estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٨٤٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٢٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن 3غرف في ذا ايكون بمقدم10% بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٥١٬٥٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى بجاردن متشطبه فى جاليريا مون فالى

    Conquer Properties logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٥٥٥٬٩٣١ جنيه

    شقة أرضي بفيو بحري مميز في سراي/حديقة 88م/مقدم 10%

    Summit Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٧٢٬٩٤٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقى بتشطيب مودرن للبيع في كومبوند هايد بارك

    Global Marketing Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٧٥٬٣٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٨٦٬٠٥٠ جنيه

    شقة للبيع بدون أوفر في أفلين | القاهرة الجديدة

    Flag square Real Estate logo image

    أفلين, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٧٠٬٦٣٩ جنيه/متر مربع