شقق للبيع في القاهرة في عمارة بأسنسير, صفحة 4

1,650 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو مباشر على التسعين الجنوبي وحديقة فورى

    متصدر

    El Hefny Group logo image

    شارع رقم 70, الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٢٬٤٣٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120 متر في كمبوند جاليريا مون فالي

    Aqar Misr logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م بجاردن للبيع استلام فوري تشطيب كامل

    Brick Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150م فوري تشطيب كامل دور2 بحري جميع الغرف بحري

    Aqar Misr logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع داخل كمبوند لايت سيتي الأندلس فور

    El Hefny Group logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالرحاب بالسابعه الجديده بسعر لقطه

    H-House logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٦٨٬٥٣٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالرحاب لوكيشن مميز جدا بسعر لقطه

    H-House logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٦٦٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه250م نموذج500 للبيع في مدينتيB1 -وايد جاردن فيو

    Dream Homes Real Estate logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 115م بالأندلس العائلي وسعر مميز و استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ١٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتجمع الخامس – فيلات الجامعة الأمريكية

    Al Fanar Development and project management logo image

    حى اسكان الجامعه الامريكية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200متر للبيع المقطم الهضبة العليا ش الياسمين.

    Ahmed Yasser Group logo image

    الهضبة العليا, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه100م للبيع في بريفادو استلام فوري بالتقسيط

    Dream Homes Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٦٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٦٢٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف فوري فيو مفتوح قرب ش النوادي وأجورا مول

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    اللوتس الجديدة, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٧ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 190 متر للبيع المقطم الهضبة العليا ش الياسمين

    Ahmed Yasser Group logo image

    المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع300م بمدينة الرحاب – المرحلة الخامسة

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة تطل علي مساحات خضراء فيو مفتوح

    New Avenue Real Estate logo image

    النرجس 3, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب للبيع بغرب أرابيلا – التجمع الخامس

    Property Network logo image

    غرب ارابيلا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٨ متر مربع

    ٢٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مصر الجديدة متفرع شارع الماظة والثورة

    Property Network logo image

    عمارات ضباط الماظة, شارع الثوره, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - شارع المرشلي، الزمالك

    RE/MAX Al Mohager logo image

    شارع محمد مرعشلي, الزمالك, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عِش حياةً فاخرة علي النيل - شارع حسن صبري-الزمالك

    RE/MAX Al Mohager logo image

    شارع حسن صبري, الزمالك, القاهرة

    4

    5

    ٣٧٣ متر مربع

    ١٦٦٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس - الحي الأول بموقع مميز

    طريق الشروق, المجاورة الاولي, الحي الثامن, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٢١٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – النرجس عمارات التجمع الخامس

    Masar Real Estate logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٣ متر مربع

    ٣٩٬٨٩٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155م متشطبة - دور أول - عدادات - اسانسير

    Scout Real Estate logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة استثنائية في كومباوند النخيل - سقف عالي!

    The Homies logo image

    محور نجيب محفوظ, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – كمبوند ميفيدا التجمع الخامس

    Masar Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ١١٦٬٥٩١ جنيه/متر مربع