شقق ببلكونة للبيع في سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 20

485 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة أرضي مع حديقة خاصة- سوان ليك ريزيدنس

    Bond & Key logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٩٠٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٢٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في سوان ليك ريزيدنس - بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٨٥٬٦٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 1,150,000 شقة (110م + جاردن 85م) امام الرحاب

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في سون ليك ريزدنس بموقع مميز وافضل سعر

    رابح للتسويق العقاري logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٧٠٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة جدا بموقع مميز وسعر جيد في سوان ليك

    Remax The Address logo image

3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٦٢٬٢١١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تتشطيب لوكس باقل سعر في الماركت في سوان ليك

    Remax The Address logo image

3

    4

    ٢٢٤ متر مربع

    ٥٢٬٤٥٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل مرحلة ايريس للبيع في سوان ليك

    Remax The Address logo image

3

    4

    ٢٢٤ متر مربع

    ٥٨٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سوان ليك ريزيدنس 127م بموقع مميز جيدا

    Remax The Address logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٥٩٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر جاهزة للاستلام بفيو رائع في سوان ليك

    Remax The Address logo image

2

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٩٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سوان ليك ريزيدنتس باقساط متشطبة

    Platinum Properties logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع