شقق ببلكونة للبيع في سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 11

485 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ١٥٬٢٦٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة بتشطيب فاخر بالكامل أرقى مناطق القاهرة الجديده

    CBE New Homes logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ٦٢٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 243 م متشطبه فى سوان ليك بأقل سعر فى الماركت

    Tradmark Real Estate logo image

3

    4

    ٢٤٣ متر مربع

    ٧٥٬٣٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع فيو مفتوح فى سوان ليك بأرخص سعر

    Tradmark Real Estate logo image

2

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٦٩٬٦٠٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري بمقدم 850 الف كمباوند مايان

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٨٥٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره للبيع-موقع مميز-اطلاله بانوراميه-غرفتين

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ٤٣٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬١١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل مطله على مساحات خضراء و استلام خلال سنه

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ١١١٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬٧٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل في موقع مميز متشطبه و استلام سنه

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١١٤٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين متشطبة في كمبوند مايان قسط علي 10 سنوات

    متصدر

    GCR Developments logo image

2

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٨٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالجراج متشطبة في سوان ليك

    متصدر

    Spade consultancy logo image

4

    5

    ٢٥٢ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 19 مليون - تشطيب كامل - احسن سعر - بفيو مفتوح

    New Avenue Real Estate logo image

4

    3

    ٣٢٢ متر مربع

    ٧٤٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأقل سعر بفيو مميز مُستلّمة وجاهزة للمعاينة

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ٦٧٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع موقع مميز جدًا بسوان ليك ريزيدنس فينوكس

    Spade consultancy logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٨٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمقدم 900 الف وقسط ع 10 سنين استلام فوري متشطب

    Impact Investments logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥١٤٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 800 الف فقط استلم حالا شقة متشطبة سوبر لوكس

    Impact Investments logo image

2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٨٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كاملة التشطيب بأقساط في سوان ليك

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٧٨٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين متشطبه للبيع باقل مقدم علي 10 سنين قسط

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع من حسن علام باقل مقدم استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بنتهاوس متشطبه للبيع علي 10 سنين استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن للبيع متشطبه استلام قريب باقل مقدم

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ١٢٧٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام قريب من حسن علام علي 10 سنين قسط

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ١٢٦٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف باقل مقدم علي 10 سنين متشطبه استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٣٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف متشطبه للبيع باقل مقدم علي 10 سنين قسط

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ١٤١٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام قريب باقل مقدم لفتره محدوده

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ١٢٤٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم امتلك شقه متشطبه استلام قريب علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٢٦٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه - فيو رائع على لاندسكيب -ريسيل سوان ليك

    Remax The Address logo image

3

    4

    ٢٢٤ متر مربع

    ٥١٬٣٣٩ جنيه/متر مربع