شقق ببلكونة للبيع في سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 17

485 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٠٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة167م للبيع في سوان ليك متشطبة استلام فوري

    Houseology logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٦١٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٢٥٧٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطب للبيع في سوان ليك حسن علام

    Houseology logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٦٥٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري بمقدم 850 الف كمباوند مايان

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٨٥٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع فى موقع مميز جدا استلام فورى

    IRTKAZ logo image

2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه احسن لوكشن و بحري احسن فيو و ارخص سعر

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٥٩٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في ايريس احسن لوكشن و بحري احسن فيو و ارخص سعر

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٣٧٦٬٠٠٠ جنيه

    سوان ليك ١٠٨م متشطبة استلام فوري علي حمام السباحة

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٦٨٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 108م في التجمع سوان ليك ريزيدنس تشطيب كامل

    Insider Real Estate Consultancy logo image

1

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٠٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٩٢٢٬٠٠٠ جنيه

    فرصه امتلاك وحده سكنيه متشطبه في التجمع باقساط

    Crafters Real Estate logo image

3

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ٨٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سوان ليك ريزيدنسز سعر لقطه

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٧٩٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سوان ليك ريزيدنسز سعر لقطه

    رابح للتسويق العقاري logo image

4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٧٢٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سوان ليك ريزدنس موقع مميز للغايه

    رابح للتسويق العقاري logo image

2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٨٤٬٩٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سوان ليك ريزيدنسز موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    4

    ٢٥٢ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سوان ليك ريزيدنسز موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٦٦٬٩٢٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه بالتكييفات في موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ٨٦٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٩٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه دابل فيو علي طريق السويس استلام فوري متشطبه

    Impact Investments logo image

3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٥٥٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه 144م استلام فوري+متشطبه بالكامل بفيو مميز

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٥٥٬٩٠٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٤٨٤٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه غرفتين دابل فيو استلام فوري متشطبه بخصم

    Impact Investments logo image

2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٥٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره للبيع-موقع مميز-اطلاله بانوراميه-غرفتين

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ٤٣٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٥١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه بالكامل فيو لاند سكيب

    Impact Investments logo image

2

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٨٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬١٤٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة ف كمبوند مايان بسعر مميز جاهزة للسكن متشطبة

    Impact Investments logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٥٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٤٩٬٦٠٠ جنيه

    شقة فوري متشطبة بخصم كبير ف افضل كمبوند ف التجمع

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٥٥٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٣٨٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة دايركت علي طريق السويس/ سوبر لوكس استلام فوري

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٩٩٬٣٠٠ جنيه

    شقة بخصم الكاش 35% /تشطيب سوبر لوكس استلام فوري

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ٥٥٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٩٢٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بجوار الجامعة الامريكية فوري متشطبة

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ٨٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع