شقق ببلكونة للبيع في سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 18

485 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٦٬٤٨٤٬٤٠٠ جنيه

    شقة 116م برايم لوكيشن بخصم كبير في التجمع الخامس

    Impact Investments logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٥٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٩٧٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو لاندسكيب استلام فوري متشطبة ف قلب التجمع

    Impact Investments logo image

2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٨٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع سوان ليك ريزيدنس بسعر مميز

    Platinum Properties logo image

3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٩٠٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٢٠٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري علي تقاطع محمد نجيب

    Crafters Real Estate logo image

2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٨٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في كمبوند ميان التجمع الخامس

    Held Real Estate logo image

2

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٨٥٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة, استلام قريب في القاهرة الجديدة

    Held Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٦٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق 3 غرف للبيع متشطبة استلام فوري في التجمع

    Held Real Estate logo image

3

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٩٦٬٤٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بجاردن خاصة في كمبوند في التجمع الخامس

    Held Real Estate logo image

3

    3

    ١٢٤ متر مربع

    ٩٧٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة سكنيه قوية في قلب التجمع الخامس

    Held Real Estate logo image

2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٨٥٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق غرفتين متشطبة في كمبوند مايان القاهرة الجديدة

    Held Real Estate logo image

2

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٨٥٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٨٩٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في سوان ليك ريزيدنس بسعر مميز , شقة غرفتين

    RE/MAX Al Mohager logo image

2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ٦٢٬١٦٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين استلام فوري متشطبة في التجمع

    Crafters Real Estate logo image

2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع في التجمع من حسن علام

    Oaks Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل -سوان ليك ريزيدنس-اميز لوكيشن

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٥٩٬٥٣٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بجاردن خاصة بالتقسيط كمبوند مايان

    Held Real Estate logo image

2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٩٩٬١٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع بالتقسيط علي 10 سنين

    Held Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع في كمبوند مايان القاهرة الجديدة

    Held Real Estate logo image

2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ١٠١٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات في ىسوان ليك حسن علام بمقدم5%

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٥١ متر مربع

    ١١٢٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 980k = شقة + جاردن + استلام 2026 + تشطيب كامل

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ١٠٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٩٢٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب كامل استلام فورى اقساط حتى 10 سنين

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٨٥٬٣٢٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزة للمعاينه علي طريق السويس مباشرة بقسط 10س

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٦٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٣٨٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف استلام فوري فيو لاندسكيب بقسط على10سنين

    Apart Real estate logo image

3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين متشطبه استلام فوري للبيع بقسط على10سنين

    Apart Real estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٤٬٧٩٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه فيو لاندسكيب بقسط 10 سنين.

    Apart Real estate logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٨٦٬٥٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة مبنية بالكامل بأقل سعر على طريق السويس+مقدم10%

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٨٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع