شقق ببلكونة للبيع في سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 12

485 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٧٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في مرحلة ايريس موقع مميز بالقسط SLR

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٦٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكييفات استلام فوري بالقاهره الجديده

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 127م في التجمع سوان ليك ريزيدنس تشطيب كامل

    Insider Real Estate Consultancy logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٥٨٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٨٬٦١٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سوان ليك ريزيدنس | تشطيب فاخر

3

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ٧٦٬٥٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر أقل من السوق لشقة في كمبوند سوان ليك ريزدنس

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٢١٤ متر مربع

    ٧٤٬٧٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكييفات للبيع في سوان ليك بسعر لقطة

    Nile Real Estate logo image

4

    4

    ٢١٩ متر مربع

    ٦٦٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 240م استلام فوري متشطبة للبيع في Swan Lake

    AK Circle logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٧٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٧٨٠٬٥٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل استلام فوري بفيو لاندسكيب للبيع

    why solutions logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٩١٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر لقطة مقدم واقساط في سوان ليك

    Spade consultancy logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٦١٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه بمقدم 850 الف فوري بجوار سوان ليك

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٢٨٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل استلام فوري في سوان ليك ريزيدنس

    متصدر

    why solutions logo image

2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ٧٣٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بالتكييفاتفي سوان ليك

    why solutions logo image

3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٥٩٬٩٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فوري متشطبه بسعر لقطه فيو مميز في التجمع

    Z Investments For Real Estate logo image

2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع جاهزه للسكن برايم لوكيشن

    Z Investments For Real Estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب ومجهزة بمكيفات هواء - موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر أقل من سعر السوق - قابل للتفاوض - تشطيب كامل

    رابح للتسويق العقاري logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٦٦٬٩٢٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للسكن، مُجهزة بالكامل ومُكيّفة

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    4

    ٢٥٢ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مطلة على مناظر طبيعية خلابة- التسليم بالتقسيط

    رابح للتسويق العقاري logo image

2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٨٤٬٩٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر مساحه فوق ال200 متر فيو لاند سكيب و بحرى

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٢١٤ متر مربع

    ٦٨٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 243م في قلب القاهره الجديده

    Empire real estate and investment logo image

3

    4

    ٢٤٣ متر مربع

    ٧٦٬١٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬٧٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل في موقع مميز متشطبه و استلام سنه

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١١٤٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬١١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل مطله على مساحات خضراء و استلام خلال سنه

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ١١١٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٦١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكييفات للبيع في سوان ليك بسعر مميز

    Nile Real Estate logo image

4

    4

    ٢١٧ متر مربع

    ٦٢٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل بالتكييفات - أقساط مرنة-موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٧٢٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن ومجهزة بمكيفات هواء - أقساط مرنة

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٧٩٬٤٧٠ جنيه/متر مربع