شقق ببلكونة للبيع في بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 19

1,255 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | بالم هيلز القاهرة الجديدة | جاهزة

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٣٬٧٩٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٤٬٣٥٤٬١٧٦ جنيه

    شقة متشطبه للبيع في بالم هيلز نيو كايرو

    متصدر

    Experts Home logo image

2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٣٧٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل موقع مميز إطلالة مباشرة على اللاجون

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٦٥٬٠٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه علي البحيره متشطبة بالكامل للبيع في بالم هيلز

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٨٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في بالم هيلز نيو كايرو سعر مميز

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٢٩٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس استلام فوري بموقع مميز و سعر مميز للبيع

    why solutions logo image

3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سعر اقل من الماركت علي احسن فيو بالمشروع

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٦٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 205م للبيع باقل سعر في السوق وعلي احسن فيو

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٦٠٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في بالم هيلز |مفروشه وبالتقسيط

    Aqarpedia For Resale logo image

2

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٦٤٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٧٢٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام سنة للبيع في بالم هيلز القاهرة الجديدة

    Key Point for real estate logo image

2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٩١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مقدم واقساط متشطب ببالم هيلز

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٣٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن في بالم هيلز استلام فوري

3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٦٦٬٩٥٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 4 غرف تكمله اقساط ببالم هيلز

4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٤٩٬٦٠٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ببالم هيلز باقل سعر في الماركت بفيو مميز

2

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٥١٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر أقل من الماركت بمساحة كبيرة فى بالم هيلز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٠٦ متر مربع

    ٥٠٬٩٧٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه للاستثمار وحده مميزه في بالمينت نيو كايرو

    Ninety Two logo image

2

    2

    ٩١ متر مربع

    ١٢٦٬٣٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة نصف تشطيب في بالم هيلز بارك فيو

    I properties Real Estate Consultant logo image

4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة فوري نصف تشطيب لاند سكيب فيو

    I properties Real Estate Consultant logo image

6

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لاند سكيب فيو متشطبة بالتقسيط في بالم هيلز

    I properties Real Estate Consultant logo image

3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب فاخرعلي لاجون استلام سنة مع تقسيط 6سنين

    I properties Real Estate Consultant logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٣٤٬٧٦٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١١٬٩٢٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة 172م فيو لاجون 3 غرف – أقل سعر في السوق للبيع!

    Realtors logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٦٩٬٣١٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة فاخرة 172م 3 غرف للبيع تشطيب كامل 6,100!

    Realtors logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٣٥٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة مع حديقة بالتقسيط 5 سنين في بالم هيلز

    I properties Real Estate Consultant logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٤٤٬١٨٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٦٤٦٬٩٣٤ جنيه

    بالم هيلز نيو كايرو-شقة 172م 3 غرف مميزة للبيع !!!

    Realtors logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٣٨٬٦٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ZED EAST | شقة 3 غرف | فيو وايد | تشطيب كامل 8,600

    Realtors logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥١٬٨٠٧ جنيه/متر مربع