شقق ببلكونة للبيع في بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 18

1,255 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بالم هيلز القاهره الجديده تشطيب كامل

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ١٢٧٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة تشطيب فاخر 80% برايم لوكيشن بالم هيلز

    I properties Real Estate Consultant logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٥٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150م للبيع في بالم هيلز نيو كايرو جاهزة

    Premier Property logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 114 متر متشطبة بالتقسيط على 10 سنين فى التجمع

    property hills Elite logo image

2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ١٧٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬١٩٣٬٠٠٠ جنيه

    أرخص شقة للبيع فى Palm Hills Cleo سعر 7.193.000!!!

    Realtors logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٤١٬٨١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرةبرايم لوكيشن ولاند سكيب فيو استلام فوري

    I properties Real Estate Consultant logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٥٣٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة استلام فوري بسعر مميز وموقع استراتيجي

    why solutions logo image

2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة فاخرة نصف تشطيب بالتقسيط علي 5 سنين

    I properties Real Estate Consultant logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٢٬٤٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٣٠٬٦٠٠ جنيه

    شقه كورنر فاخره مجهزه بالكامل بخصم 40% على 5 سنين

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٥٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة جداً للبيع داخل بالم هيلز التجمع الخامس

    Laucienda For Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٨٣٥٬٥٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في كليو بالم هيلز التجمع الخامس

    Laucienda For Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٦٩٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٨٩٥٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر لشقة متشطبة للبيع في Cleo – بالم هيلز

    Laucienda For Real Estate logo image

2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٦٨٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة نصف تشطيب علي لاند سكيب بالتقسيط سنتين

    I properties Real Estate Consultant logo image

4

    4

    ٢٣٨ متر مربع

    ٤٦٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٦٤٤٬٧٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع أقل من سعر السوق في بالم هيلز تجمع

    Aqarpedia For Resale logo image

استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٠٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم هيلز نيو كايرو موقع مميز

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥٢٬٤٣٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بفيو مميز في بالم هيلز نيو كايرو

    Coldwell Banker- The Blues logo image

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٤٥٬٨٠١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٢٢١٬٢٥٠ جنيه

    أكبر لاجون فيو بحري تشطيب كامل استلام 2026

    The Polygon logo image

4

    4

    ١٧٢ متر مربع

    ٨٨٬٤٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في بالم هيلز نيو كايرو –

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري نصف تشطيب بالتقسيط علي سنتين

    I properties Real Estate Consultant logo image

4

    3

    ٢٣٨ متر مربع

    ٤٧٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو سوبر لوكس للبيع في بالم هيلز نيو كايرو

    Treasure Real estate logo image

استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر للبيع في بالم هيلز التجمع (PHNC) |

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في بالم هيلز التجمع

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط استلام فوري بفيو رائع-بالم هيلز

    4C Real Estate logo image

4

    4

    ٢٣٨ متر مربع

    ٥٢٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٧١٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالتقسيط متشطبه سوبر لوكس للبيع في بالم هيلز

    4C Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٧٣٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف كورنراستلام فوري ف بالم هيلز التجمع اقساط

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع