شقق ببلكونة للبيع في بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 21

1,255 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم هيلز موقع متميز علي مساحات خضراء

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٤٩٬٢٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٦٣٩٬٨٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيه في بالم هيلز - باقل سعر في السوق

    ERE Investments logo image

2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٨٣٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٣٢٧٬٥٠٠ جنيه

    موقع مميز، كورنر، اطلالة مباشرة على البحيرة

    Country For Real Estate logo image

2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٨٠٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه ريسيل متشطبه في بالم هيلز التجمع

    ERE Investments logo image

2

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٧٠٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو في موقع متميز مع حديقة بمساحة 30 متر مربع

    Country For Real Estate logo image

1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٨٥٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع متميز على البحيرة مباشرةً وبأفضل إطلالة

    Country For Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٥٬٧٨١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو في موقع متميز مع حديقة بمساحة 30 متر مربع

    Country For Real Estate logo image

1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع لوكيشن مميز جدا في بالم هيلز نيو كايرو

    Spade consultancy logo image

2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٨٦٬٠٠٠ جنيه

    أقل مقدم 270 الف - تسليم سنتين تشطيب كامل في CLEO

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٧٩٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بأقل مقدم كاملة التشطيب- فى بالم هيلز

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٧٦٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م بجاردن ف قلب التجمع لقطه وفوري بريم لوكيشن

4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٧٬٣٨٦٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري فيو لاندسكيب في بالم هيلز

    4C Real Estate logo image

4

    4

    ١٨٧ متر مربع

    ٩٢٬٩٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فى بالم هيلز بجانب آى سيتى وباتيو أورو

    Property  Hills. logo image

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣٨٬١٦٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبرلوكس+تكييفات مقدم 416 ألف أوكاش4.980.000

    Property Hills... logo image

2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٣٬٧٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٠٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمقدم 507 الف وبالتقسيط ع7 سنين او كاش 11مليون

    متصدر

    Property Hills... logo image

2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٤٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٩٢٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه 127م متشطبه في كمبوند MAYAN في التجمع

3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٨٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 200م + 100م حديقة في بالم هيلز

    Ninety Two logo image

3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٤٣٦٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مناسب شقه متشطبه في بالم هيلز باطلاله مميزة

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٣٬٧١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن بسعر مناسب في بالم هيلز

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Palm Hills New Cairo – فرصة استثمارية

    Mr .Estates logo image

2

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٥١٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو لقطة في بالم هيلز متشطب باقل من سعر السوق

    Boundless For Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٧٢ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطه شقةبمطبخ وتكيفات للبيع في بالم هيلز نيو كابرو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

2

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٦١٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بإطلاله مميزه على اللاجون و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٧٠٬١٧٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بإطلاله على اللاندسكيب و بقسط يصل 12 سنه

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم417الف شقة للبيع فى بالم هيلز القاهره جديد

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١٠٥٬٣٠٣ جنيه/متر مربع