شقق ببلكونة للبيع في بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 23

1,255 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٥٬٩٤٥٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز اطلالة على البحيرات + واجهة بحري

    Country For Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٤٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه في قلب التجمع باقل سعر وخصم 38%

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدات محدوده للبيع مع خصم 38% في بالم هيلز

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧١٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٩٩٦٬٢٥٠ جنيه

    موقع مميز على البحيرات + واجهة بحري

    Country For Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٥٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز، زاوية، على البحيرة الواسعة

    Country For Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٨٦٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٩٬٠٥٤٬٤٠٠ جنيه

    موقع متميز يطل مباشرة على البحيرة وواجهة بحري

    Country For Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ١١٠٬١٤١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٩٤٠٬٩٥٩ جنيه

    موقع متميز بإطلالة على المناظر الطبيعية والبحيرة

    Country For Real Estate logo image

1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٩١٬٣٩٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٠١٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة متشطبه فورى بالم هيلز التجمع الخامس

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٤٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٢٩٥٬٩٥٠ جنيه

    موقع مميز مع حديقة، بأقل سعر في كليو

    Country For Real Estate logo image

1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ١٠١٬٣٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في موقع متميز في بالم هيلز بافضل سعر

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٩٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٨٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز بمناظر طبيعية خلابة بأقل سعر

    Country For Real Estate logo image

2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٧٧٬٣٢٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٠٨٦٬٦٨٥ جنيه

    شقه للبيع بأقل سعر بجوار AUC برايم لوكيشن بالتجمع

    Impact Investments logo image

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٩١٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٣٣٤٬٠٠٠ جنيه

    استوديو في كليو بأقل مقدم و أقل سعر

    Country For Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٩٠٬٤٨٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٬٦٧٨٬٠٠٠ جنيه

    استوديو في كليو بأقل مقدم و أقل سعر

    Country For Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨١٬١١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع برايم لوكيشن فى اقوى مشروعات نيو كايرو

    Gate real estate marketing logo image

4

    6

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 115م متشطبه في بالم هيلز التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٥٬٦٥٩٬٠٠٠ جنيه

    استوديو في كليو بأقل مقدم و أقل سعر

    Country For Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٠٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    بكمبوند بالم هيلز شقة للبيع متشطبه قسط علي 10 سنين

    Oaks Real Estate logo image

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣٬٨٩٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬١٤٥٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز على البحيرة مباشرةً بأقل سعر

    Country For Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٧٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٦٥١٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز بمناظر طبيعية خلابة بأقل سعر

    Country For Real Estate logo image

2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٩١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٣٩٧٬٠٠٠ جنيه

    موقع متميز على البحيرة مباشرةً وبأفضل إطلالة

    Country For Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٨٩٬٠٣٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر مع حديقة مميزة محاطة بالبحيرات

    Country For Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ١٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر مميزة محاطة بالبحيرات من جميع الاتجاهات

    Country For Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ١١٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١٦٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر مميزة مع حديقة محاطة بالبحيرات

    Country For Real Estate logo image

2

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ١٢٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٨٢٦٬٨٠٠ جنيه

    شقه فيو مفتوح ب Palm Hills نيو كايرو

    Impact Investments logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٤٬١٣٤ جنيه/متر مربع