شقق ببلكونة للبيع في بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 16

1,255 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٦٬١٩٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبة جاهزة للسكن بالتكيفات ف بالم هيلز

    Smart Step logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٦ متر مربع

    ٧١٬٦٤٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٩١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة فى Cleo بالم هيلز أقل مقدم وأقساط

    Laucienda For Real Estate logo image

2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٧٦٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم هيلز، القاهرة الجديدة

    Treasure Real estate logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٤٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٤٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة تطل علي البحيره بافضل موقع اقل من سعر السوق

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٨٤٬٢٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٥٤٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في كليو بالم هيلز نيو كايرو بأقساط

    Prime Company logo image

استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٧٬٩١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق شقه استلام فوري في بالم هيلز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٥١٬٧٤٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٧٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالم هيلز بحديقة متشطبة بالكامل باقساط

    Platinum Properties logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٩٧٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٣٦١٬٥٠٠ جنيه

    ستوديو ارضي للبيع في بالم هيلز نيو كايرو 72متر

    Prime Company logo image

1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٤٦٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٢٢٬٥٠٠ جنيه

    للبيع شقه ستودويو في بالم هيلز نيو كايرو, 70متر

    Prime Company logo image

استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨١٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري ,بسعر وموقع مميزين , بالم هيلز

    why solutions logo image

2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٣٢٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع بالم هيلز متشطبة بالكامل باقساط

    Platinum Properties logo image

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٩٣٬٤٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري علي إطلالة بانورامية بأقل مقدم ,بالم هيلز

    why solutions logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٠٣٧٬٨٨٨ جنيه

    بأقل سعر واطلالة علي المسطحات المائية و بحري

    why solutions logo image

2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٨٦٬٥٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٧٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي متشطبة بالكامل بجاردن خاصة في بالم هيلز

    why solutions logo image

2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٩٥٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٢٩٢٬٥٥٢ جنيه

    شقة على المسطحات المائية بموقع وسعر مميزين , بحري

    why solutions logo image

2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٨٨٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬١٨٧٬٥٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه في بالم هيلز نيو كايرو,116متر

    Prime Company logo image

2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٧٩٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٥٤٬٤٣٥ جنيه

    أرضي بجاردن ,متشطبة بالكامل , بحري بسعر وموقع مميز

    why solutions logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة بالكامل ,مباشرة على البحيرة

    why solutions logo image

2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٢٦٧٬٠٠٠ جنيه

    شفة استلام فوري بفيو مفتوح و موقع مميز بالم هيلز

    why solutions logo image

3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥٩٬٨٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام سنة بالم هيلز نيوكايرو

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص شقه للبيع في موقع مميز في بالم هيلز

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ١٢٧٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٠٥٢٬٠٠٠ جنيه

    باقساط تصل 10 سنوات شقه للبيع في بالم هيلز القاهره

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٧٨٬٧١٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بالم هيلز القاهره الجديده متشطبه

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٣٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بالم هيلز القاهره الجديده تشطيب كامل

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٨٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬١١٨٬٣٤٠ جنيه

    شقة متشطبة فيو لاندسكيب بخصم كبير لفترة محدودة

    Impact Investments logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٧٩٬٢٨٩ جنيه/متر مربع