شقق ببلكونة للبيع في بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 13

1,255 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في بالم هيلز القاهرة الجديدة

    Premier Property logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٤٥٬٠٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٦١٤٬٩٠١ جنيه

    شقة متشطبه بالكامل في بالم هيلز - القاهرة الجديدة

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٩٨٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٩٠٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه استلام فورى بالم هيلز التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٥٤٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٩٨٬٧٥٠ جنيه

    ستوديو للبيع في بالم هيلز كليو متشطب بالكامل بمقدم

    New Avenue Real Estate logo image

استوديو

    2

    ٧٠ متر مربع

    ٨٧٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٩٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه و استلام فورى في بالم هيلز التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٥٢٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى في بالم هيلز متشطبه بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٥٤٬٦٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬١٦٦٬٢٨٠ جنيه

    شقة 3 غرف تشيطب كامل للبيع في بالم هيلز التجمع

    Key Point for real estate logo image

3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٨٧٬٦٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة 3غرف موقع مميز جدا باقل سعر فيو لاندسكيب

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة "كورنر " مشطبة بالكامل للبيع في بالم هيلز

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٩٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في بالم هيلز نيو كايرو – أقل من سعر السوق

3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٥٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه و استلام فوري في بالم هيلز التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٥٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٩١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبه بالكامل في بالم هيلز استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٥٢٬٧١٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية شقة للبيع بالم هيلز موقع مميز جدا

    Premier Property logo image

4

    4

    ٢٣٨ متر مربع

    ٤٤٬٧٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بحرى في فيو على مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٦٤٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بالكامل فى بالم هيلز استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٥٣٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه استلام فورى بالم هيلز التجمع الخامس

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٣٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٩٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه استلام فورى بالم هيلز التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٥٣٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤١٥٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك متشطبه بالكامل بخصم 40% فى موقع مميز

    IRTKAZ logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٧٣٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٩٬٧٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة متشطبة بالكامل بتقسيط 9 سنين في بالم هيلز

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ١٢٨٬٣٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو متشطب استلام سنه في بالم هيلز التجمع الخامس

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٧٠٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه مع فيو مميز في بالم هيلز مرحله كليو

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٦٩٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة 3 غرف موقع مميز جدا باقل سعر لقطة

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٤٦٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة علي الاجون متشطبه في كليو بالم هيلز

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٧٠٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة فيو مميز متشطب في كليو استلام 2027

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٧١٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة 4غرف موقع مميز جدا باقل سعر فيو لاندسكيب

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع