شقق ببلكونة للبيع في بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 12

1,255 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٤٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط ع 10 سنوات وامتلك في بالم هيلز شقة متشطبة

    IRTKAZ logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٢٦٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فى بألم هيلز بموقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٨١٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل تشطيب كامل فى موقع مميز استلام 2026

    IRTKAZ logo image

2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٨٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٦٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بروف للبيع في بالم هيلز التجمع Palm Hills

    Circle Realestate logo image

1

    1

    ٦١ متر مربع

    ١٠٩٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر امتلك شقتك مشطبة بالكاملة اقساط تصل الي10

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٠٠ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر امتلك شقتك مشطبة بالكاملة اقساط تصل الي10

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل استلام فوري بأقل سعر شاملة الصيانة

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع في بالم هيلز التجمع | فيو مميز

    متصدر

    Aqarpedia For Resale logo image

2

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٥٥٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٢٥٢٬٠٠٠ جنيه

    اكبر شقة في بالم هيلز استلام فوري أقل من سعرالشركة

    IRTKAZ logo image

4

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٧٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين نوم للبيع تشطيب كامل فىبالم هيلز

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ١٢٢٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف نوم للبيع فى موقع مميز فى بالم هيلز

    Egypt Best Properties logo image

4

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ١٥١٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف نوم للبيع فى موقع مميز فى بالم هيلز

    Egypt Best Properties logo image

4

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ١٢١٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين نوم للبيع مقدم 5% فى بالم هيلز القاهره

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ١٤٩٬١٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري بتقسيط 6 سنين في بالم هيلز

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٢٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شقه متشطبه بموقه متميز في بالم هيلز

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ١١٢٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه متشطبه بالكامل في بالم هيلز

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ١١٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل بحديقه خاصه للبيع بموقع متميز

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ١٣٥٬٩٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحديقه خاصه متشطبه بالكامل للبيع بموقع متميز

    Egypt Best Properties logo image

1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم هيلز القاهرة الجديدة – موقع مميز

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦١٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالم هيلز نيو كايرو شقه متشطبه للبيع موقع مميز

    متصدر

    Sedra Real Estate logo image

2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٤٥٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بفيو مميز في بالم هيلز نيو كايرو

    Coldwell Banker- The Blues logo image

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣٨٬١٦٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بسعر اقل من الماركت فيو فيلات

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥١٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري علي البوكيت دايركت غرفتين بحري

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة 3 غرف في بالم هيلز قسط علي 10 سنين

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٣٢٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في بالم هيلز نيو كايرو – فيو رائع بسعر مغرى

4

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع