شقق ببلكونة للبيع في مصر, صفحة 9

90,673 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأقل سعر وأفضل فيو في الشيخ زايد

    Selection Code logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف استلام فوري بقسط شهري 30 الف في اكتوبر

    Selection Code logo image

    جرين سيتي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ١٦٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام 2027 في اي سيتي اكتوبر

    Selection Code logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٤٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    سراي التجمع شقة 125م مقدم 5% وقسط على 15 سنة

    Selection Code logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٥٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٩٧٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطـيب ألكمي قـرب مـطار سـفنكس بالـقسط علي ١٠

    Selection Code logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٠٩٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة عالتسعين الجنوبي مباشرة قسط يصل لـ 14 سنة

    Selection Code logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٦٥ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٣٩٬٥٥٠ جنيه

    شقة مميزة 195م 3 غرف في Kite Residence أكتوبر

    Selection Code logo image

    كايت ريزيدنس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٩٬٦٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مع اشجار سيتي Rtm وقسط ع 8y امام مول مصر

    Selection Code logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر لقطة استلام سنة بجوار palmparks,swanlake

    Selection Code logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٨٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن بـ ريجنتس سكوير بخصم 40% ومقدم مليون

    Selection Code logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف استلام فوري في اشجار سيتي-أكتوبر

    Selection Code logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٥٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120م بأشجار سيتي استلام فوري بمقدم %20 وقسط 8س

    Selection Code logo image

    أشجار ريزيدنس, حي الاشجار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن بجوار مول العرب استلام سنة

    Selection Code logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٩٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٣٤٥٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري في قلب لتجمع وبجوار الجامعه الامريكيه

    Selection Code logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٤٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فيلدج أفينيو - بالم هيلز

    Treasure Real estate logo image

    بالم هيلز فيلدج افنيو, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٧ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه للبيع مع حسن علام بقسط شهري 25 الف جنيه

    Selection Code logo image

    بارك سنترال, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفتين في ارقى مشاريع اكتوبر بجانب نادي الجزيرة

    Selection Code logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٤٤٩٬٢٠٠ جنيه

    شاليه 194م تشطيب كامل استلام سنة وإطلالة بحر

    Selection Code logo image

    الداون تاون, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٢٨٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري في اكتوبر امام مول مصر اقساط علي 8

    Selection Code logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٣٢٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف متشطبة استلام فوري في باتيو أورا

    Selection Code logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٩٤٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٢٨٧٬٦٥٤ جنيه

    استوديو بـ زيد زايد فيو البارك وقسط على 10 سنين

    Selection Code logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٥٨٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف في فيرا على طريق الواحات امام جامعة MSA

    Selection Code logo image

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٨٨٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه في الشيخ زايد الجديده بقسط علي 15 سنه

    Selection Code logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٩٬٠٥٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أكتوبر | 128م | 3 غرف | مقدم 10%

    Selection Code logo image

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالمراسم فنيو زايد استلام سنه متشطب ع10y

    Selection Code logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع