شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 907

45,585 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٨٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    لقطة للبيع شقة 2نوم في ORLA التجمع تقسيط ع8سنين

    Roots Real Estate logo image

    اورلا ريزيدينس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٥٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٧٢٬٠٠٠ جنيه

    متشطبه بالكامل -افضل سعر - استلام فوري

    Citizen Home logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٣٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى قلب التجمع واقساط تصل حتى 8 سنوات

    IRTKAZ logo image

    2 ذا ايكون ريزدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٥٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه برايم لوكيشن امام الكازار بالتجمع بأقساط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    جوار, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٤٥٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية متشطبه بالتكيفات واقساط تصل حتى 10سنوات

    IRTKAZ logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ١١٦٬٨٨٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Apartment for Sale in Eastown

    متصدر

    Dwelling For Real Estate and Management logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٧٧٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف نوم استلام سنة متشطبة بالكامل- 1.5% مقدم فقط

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ١١٢٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Palm Hills New Cairo

    Beltone logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٢٬٢٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٧٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Palm Hills

    Beltone logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٩٬٦٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل فيو بكمبوند جايد

    Gold Routes logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٥٨٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبه بالكامل بالتكيفات استلام فورى

    IRTKAZ logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 70%تشطيب فيو لاند سكيب وواترفيتشرز بأقل سعر

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٣٥٬٥٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع فى قلب المستقبل استلام سنه

    IRTKAZ logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٥٬٣٠٠ جنيه

    افضل سعر - لوكشين مميز - متشطبه بالكامل

    Citizen Home logo image

1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٧٦٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتقسيط علي 4 سنين لاند سكيب فيو

    I properties Real Estate Consultant logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باطول فتره سداد احجز وحدتك متشطبه بفيو مميز

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١١١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر - لوكشين مميز - متشطبه بالكامل

    Citizen Home logo image

2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٣٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 3 نوم فيو نادي دور رابع بأقل سعر

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٩٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٨٥٠٬٧٦١ جنيه

    استلام فورى -لوكشين مميز - متشطبه بالكامل

    Citizen Home logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٣٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٣٦٦٬٠٨٠ جنيه

    استلام فورى -لوكشين مميز - متشطبه بالكامل

    Citizen Home logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٧٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٣٥٤٬١٧٦ جنيه

    افضل سعر - لوكشين مميز - متشطبه بالكامل

    Citizen Home logo image

2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٣٧٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٢٨٢٬٠٠٠ جنيه

    متشطبه بالكامل - لوكشين مميز - استلام فوري

    Citizen Home logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٧٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في District 5 – حديقة خاصة

    Beltone logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك الان في المستقبل بأقل مقدم واطول فترة سداد

    IRTKAZ logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٧٦٬٦٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن للبيع بجوار الجامعه الامريكيه بقسط8سنين

    Roots Real Estate logo image

    جادى ريزيدنس, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع