شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 905

45,585 عقارات أخرى
  • 30

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه للسكن او الاستثمار للبيع 160 متر موقع متميز

    شارع ابراهيم الشواربي, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬٧٠٣٬٨٣٨ جنيه

    بسعر لقطه استوديو 63م نيوم المستقبل سيتي واقل مقدم

    S signature logo image

    نيوم مستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٤٢٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ثلاث غرف نوم في ماونتن فيو اي سيتي

    One Estates Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحديقه لقطه للبيع غرفتين بفيو مميز

    4C Real Estate logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ١٢١٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ريجنتس بارك التجمع الخامس

    Sky Home logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ٨١٬١٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل من المالك دور خامس بحري فيومفتوح.

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند جاردينيا سيتي مدينة نص, زهراء مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري في حسن علام وباقل سعر

    Spade consultancy logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٧٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم520الف امتلك شقة (اقرب استلام) امام الرحاب

    Falcon for Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز لوكيشن في الزهراء

    التوحيد للاستثمار العقاري logo image

    زهراء مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٢٠٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٣٥٢٬٦٠٠ جنيه

    شقة بارك فيو بنور B2 مقدم مميز وأقساط طويلة

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B2, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٤٬٩٦٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوفت جاهز للاستلام للبيع في ماونتن فيو اي سيتي

    One Estates Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بنص ثمنها فيو مفتوح في طلاله

    Summit Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع| استديو فيو لاجون باقل سعر في هايد بارك

    INST8 Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٨٧٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالدور الثاني جاهزة للسكن في مستقبل

    Empire real estate and investment logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للسكن و الاستلام الان بجوار قطامية هايتس

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم شقتك 3نوم الان بأقل سعر بحي المستثمرين

    Roots Real Estate logo image

    بوكا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٩٩٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف بتشطيب فاخر مباشره على لاندسكيب- 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٢٥٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل فى ذا مورنينجز بموقع مميز

    Platinum Properties logo image

    ذا مورننجز, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥١ متر مربع

    ٩٢٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف (متشطبة جاهزة للستليم) فـ قلب التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

    الياسمين 1, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٨٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع 3غرف بشيراتون جاهزة للمعاينه بقسط8س

    Roots Real Estate logo image

    ايزولا شيراتون, شارع الصعقه, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٦٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام قريب في سوان ليك باقل سعر

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٨٦٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك الان متشطبة بأقل مقدم وقسط ع10 سنوات

    IRTKAZ logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٧٣٬٣٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بكمبوند سراي

    Gold Routes logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٣٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٤٨٨٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فوري شقة أمامي187م 3غرف بمقدم 35%سداد 3 سنين

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٧ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك فى الباتيو ريفا واقساط تصل حتى 8 سنين

    IRTKAZ logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧١٬٥٢٠ جنيه/متر مربع