شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 910

45,585 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 1.85 مليون شقه ارضى بجاردن 166م أمام المطار

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ١١٬١٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر مغري للبيع في سوان ليك - جاهزة للاستلام

    Remax The Address logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٦٣٬١٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبه باقل من سعر الشركة استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٤٦٦٬٩٦٠ جنيه

    اخر شقة استلام فوري بالتقسيط علي 7 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٢٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع تشطيب كامل باقل من سعر الشركة

    IRTKAZ logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع دبل فيو فى موقع مميز واقساط حتى 10 سنوات

    IRTKAZ logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٨٢٬٦٤٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 200متر فيو مفتوح في باتيو اورو

    Spade consultancy logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٤٦٦٬٩٦٠ جنيه

    اخر شقة استلام فوري بالتقسيط علي 7 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٢٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بموقع وسعر مميز في ايستاون سوديك

    Fortune Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٧٠٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالتجمع الخامس حي [الاندلس]

    Sky Home logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور متكرر - مساحة كبيرة - استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين بمنطقه المستثمرين الجنوبيه بمقدم5%فقط

    Roots Real Estate logo image

    بيجونيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٤٨٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع في سوان ليك بسعر لقطة

    Nile Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٨٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة لاستلام في الباتيو اورو لافيستا

    متصدر

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٠٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة بأقل من سعر الشركة استلام فوري فيومميز

    IRTKAZ logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري دور متكرر - سعر السوق موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٥٣٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى افضل موقع باقل مقدم واطول فتره سداد

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للسكن أو الاستثمار في موقع حيوي

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الفضل بن الربيع, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين علي طريق السويس في تاج سيتي بخصم 50%

    Falcon for Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٤٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٣٤٢٬١٣٠ جنيه

    متشطب بالكامل - دور متكرر - بمقدم و اقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 111 م غرفتين في كلوب سايد اقرب استلام

    ERE logo image

2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٢٣٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه في كمبوند واتر واي تقسيط 9 سنين

    Oaks Real Estate logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٧٩٨٬٤١٨ جنيه

    شقة للبيع فى قلب الستقبل واقساط تصل حتى 8 سنوات

    IRTKAZ logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٥١٬٣١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145م في 90 أفنيو مساحات خضراء ولاندسكيب

    Picky Properties logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١١٢٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه نصف مفروشه للبيع في ايستاون فيو لاندسكيب

    Fortune Real Estate logo image

2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٠٬١٢٨ جنيه/متر مربع