شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 909

45,585 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقة فى قلب المستقبل واقساط حتى 8 سنوات

    IRTKAZ logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى قلب التجمع واقساط تصل حتى 10 سنوات

    IRTKAZ logo image

    بلوتري كومباوند, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بخصم للكاش 64% تقسيط 15 سنه بجوار مدينتي

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٣١٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في تاج سيتي 170متر غرفتين و 2حمام

    ERE logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٢٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روف للبيع في كومباوند الدوبلوماسيين التجمع الخامس

    Sky Home logo image

    حي الدبلوماسيين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬١٨٥٬٣٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بيتا ريزيدنس حدائق أكتوبر استلام 2.5 سنة

    BETA EGYPT logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٤٩٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5٪ فقط شقة 125م بالقاهرة الجديدة تقسيط مريح

    Aqar Misr logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن ريسيل باقل من سعر الشركة استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥١٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بيتا جرينز مستقبل سيتي استلام فوري تقسيط

    BETA EGYPT logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٩٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك باقل مقدم فى التجمع السادس بتقسيط 8سنين

    IRTKAZ logo image

    جوار, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٨٨٬٠٠٠ جنيه

    أتملك وحدة بجاردن 192م-3غ بمقدم أقل 1,5Mسداد5سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٢ متر مربع

    ٢٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة في هايد بارك متشطبه بالفرش والاجهزه

    La Costa For Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 190م متشطبة سوبر لوكس فى زوون تى

    ARC Investments logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه نصف مفروشه للبيع في ايستاون سوديك

    Fortune Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٧١٬٨٨٧ جنيه

    امتلك شقة 156م بأقل سعر ومكان حيوي بكمبوند جايد

    Onyx for real estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٣٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٣١٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز تطل على حديقة بمقدم و اقساط- استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٣٨٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٦٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 124م / تشطيب الترا سوبر لوكس / فى طلاله

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٥٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع جاهزه للاستلام بمقدم 10% فيو لاند سكيب

    Falcon for Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٦٬٤٨٨ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع مسجله شهر عقاري فيو رائع على حديقه كبيره

    شارع لوزاكا, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس رووف للبيع في لافينير باقل سعر في السوق

    Nile Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٢٩٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لمحبي الخصوصيه امتلك شقه بجوار حديقه الطفل أول بلك

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٩٦٬٦٠٠ جنيه

    شقة ١٩٠ متر ببيتا جرينز المستقبل سيتي

    BETA EGYPT logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٩٬٩٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 800الف و استلم الان شقة متشطبة في العاصمة

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥١٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بيتا جرينز مستقبل سيتي استلام فوري تقسيط

    BETA EGYPT logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٩٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥١٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بيتا جرينز مستقبل سيتي استلام فوري تقسيط

    BETA EGYPT logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٩٬٩٨١ جنيه/متر مربع