شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 906

45,585 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بموقع مميز جدا في ماونتن فيو اي سيتي

    One Estates Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى افضل موقع واقساط تصل حتى 10 سنوات

    IRTKAZ logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم مليون بجوار auc مع لافيستا الباتيو التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع متشطب بالكامل للبيع في اي ستي

    One Estates Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٨٬٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز فى التجمع استلام 9 شهور

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ١٠٢٬٨٤٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٦٢١٬١٥٢ جنيه

    شقة مميزة City Gate في موقع استراتيجي City Gate

    Beltone logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ١٠١٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك متشطبه بالكامل بالتكيفات فى سوديك

    IRTKAZ logo image

    ميڤيدا جاردنز, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك باقل مقدم استلام سنه واقساط حتى 8 سنين

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٧٨ متر مربع

    ٩٢٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بحديقه للبيع كمبوند ذا فيلدج التجمع الخامس

    Horizon Estate logo image

    ذا فيلدج, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    ستديو في جارنيه , دقيقتين من الجامعة الامريكية

    Smart Move logo image

    جارنيه, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٤ متر مربع

    ٧١٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٣١٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن- 163م-3غرف, بمقدم 30% سداد 3 سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع فى موقع مميز استلام جدا فورى

    IRTKAZ logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٤٧ متر مربع

    ٦٠٬٣٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع دابل فيو في كمباوند سراي – مرحلة Elan

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٦٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 210م بحديقة 160م للبيع الشروق المجاورة الثالث

    Better Estate Investment logo image

    المجاورة الثالثة, الحي الثالث شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٤٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة 172 متر للبيع في فيفث سكوير تقسيط

    New Capital Home. logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٨٤٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة 3غرف تشطيب فاخر ارضيات رخام في التجمع

    IRTKAZ logo image

    ليلة, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٤٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة 3غرف متشطبة بالكامل بفيو مميز

    IRTKAZ logo image

    حياتى ريزيدنس, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٧٦٬٠٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه بجوارAUCوفيو مميز على السنترال بارك

    Falcon for Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٥٦٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية فاخرة للبيع في ماريوت ريزيدنس -سعر خاص

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ١١١ متر مربع

    ٨٠٬٦٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    CFC استلم شقة متشطبة بالفرش والتكيفات والاجهزة في

    I properties Real Estate Consultant logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١٠٥٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قبل زيادة الاسعار شقة للبيع فى تاج سيتى ( 3 غرف )

    متصدر

    Step One Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٩٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع في ماونتن فيو اي سيتي

    One Estates Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٩٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١١٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع باطول فتره سداد استلام 9 شهور

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٣٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقة متشطبه باقل مقدم واقساط تصل 12 سنه

    IRTKAZ logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٨٬٦٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأقل سعر في الماركت في موقع متميز - بلومفيلدز

    why solutions logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع