شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 21

45,674 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه متشطبه استلام فوري في البروج الشروق

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع في تاج سيتي جاهزة للاستلام

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٥٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٧٬٤٤٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بالكامل بموقع و سعر مميزين

    why solutions logo image

    ارورا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٦٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٤٨٢٬٢٥٠ جنيه

    علي النادي فيو شقه للبيع في مدينتي في B8 مجموعه89

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٧٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٦٥٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ووتر واي سيجنتشر جاهزة للاستلام

    Platinum Properties logo image

    دبليو من ووتر وي, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ١٠٠٬٣٤٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في اي سيتي فيو مباشر علي ClubHouse

    Prime Company logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٨١٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بيع بفيلات البنفسج ارضى بحديقه علي شارع رئيسي

    East House logo image

    البنفسج 2, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات استلام فوري للبيع في المراسم

    Key Point for real estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر بفيو مفتوح للبيع ف اللوتس استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٧٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 202متر ارضى مرتفع (سوبر لوكس)بالمطبخ والدريسنج

    Pro-Homes logo image

    كمبوند لاميرادا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٦٤٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في واتر واي 169 متر

    Impact Investments logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ١٠٠٬٥٩١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن متشطبه فوري في مصر الجديده

    Compound Hekaya logo image

    مستشفي هيليوبوليس, ميدان هليوبوليس, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مميز - استلام فوري - شقة للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٣٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه الترا سوبر لوكس بالمطبخ والتكيفات-موقع مميز

    Brokerage Hub logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٠٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 3غرف بالمطبخ و التكيفات بأقل سعر

    Views for Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٥٩٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بأقل سعر بالعاصمة وبقسط10سنين بدون فوائد

    Roots Real Estate logo image

    كارديا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٣٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٩٢٥٬٥٢٩ جنيه

    بالتكييفات تشطيب كامل بحري في زد إيست بموقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٨٢٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه شقه 300 متر متشطبه للبيع في هارون مصر الجديده

    Compound Hekaya logo image

    شارع هارون الرشيد, ميدان الجامع, مصر الجديدة, القاهرة

    6

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة جدا في هاب تاون للبيع بسعر ممتاز

    Spade consultancy logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه اقل مقدم فى AL BUROUJ تشطيب كامل

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم437 الف امتلك ستوديو مفروش ف العاصمة الادارية

    Closer logo image

    ريفان, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٨٠٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٥٤٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في كليو بالم هيلز نيو كايرو بأقساط

    Prime Company logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٧٬٩١٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع في كمبوند فيفث سكوير

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق شقه استلام فوري في بالم هيلز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٥١٬٧٤٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في واتر واي 245 متر

    Impact Investments logo image

    ذا واتر واى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٠٢٬٠٤٠ جنيه/متر مربع