شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 18

45,616 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو استلام فوري في تاج سيتي- القاهره الجديده

    Compound Hekaya logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٥١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف تشطيب كامل سمارت سيستم ف تريو جاردنز

    New Avenue Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل في ذا سكوير بسعر ممتاز

    Spade consultancy logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى التجمع الخامس بخصم 40%

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٩٬٨٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو اي سيتي إم في بارك

    Premier Property logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٤٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة تطل علي البحيره بافضل موقع اقل من سعر السوق

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٨٤٬٢٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٣٦٬١٦٩ جنيه

    شقه للبيع في المقصد (الممشي) استلام فوري متشطبه

    La Costa For Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٣١٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل تشطيب لشقة في سوديك ايستاون

    Spade consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٤٤٢٬٧٠٠ جنيه

    شقة 2 نوم - لقطة للبيع في ليك فيو 1 - استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٦٦٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في ماونتن فيو آي سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سوديك إيستاون مع لوكيشن مميز جدا

    Spade consultancy logo image

2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ١١٠٬٢٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    apartement 225 استلام فوري مصر الجديده الماظه

    Compound Hekaya logo image

    عمارات ضباط الماظة, شارع الثوره, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل شقة متشطبة بالكامل في سوديك ايستاون

    Spade consultancy logo image

3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ٣ غرف فى بيتا جرينز مستقبل سيتى

    New Avenue Real Estate logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬١١٢٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن للبيع فى التجمع الخامس بخصم مميز

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٣٨٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة جدا في هاب تاون للبيع بفيو ممتاز

    Spade consultancy logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    4

    ١٦٨ متر مربع

    ٣١٬٧٢٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 380م الترا سوبر لوكس للبيع فى الزمالك

    Guides Real Estate logo image

    شارع محمد مظهر, الزمالك, القاهرة

    3

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع في كابيتال بمساحات مميزة وحديقة

    Global Marketing Real Estate logo image

    محور جمال عبد الناصر, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٦٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في هايد بارك موقع مميز تطل على النادي-سعر مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٦٦٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي 96م جاهزة للسكن الفورى

    Makka Real Estate logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٥٤٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى بحديقة للبيع في مدينتي B6 موقع مميز

    Escan Group logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٤٧٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أول سكن للبيع في مدينتي B12

    Premier Property logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١١٧ متر مربع

    ٥٩٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٨٬٠٨٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ووتر واي سيجنتشر متشطبة جاهزة للاستلام

    Platinum Properties logo image

    دبليو من ووتر وي, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ١١٠٬٢٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كايرو فيستيفال سيتي التجمع الخامس

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    6

    ٥٨٧ متر مربع

    ١٥٧٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك باقل مقدم واقساط تصل حتى 10 سنوات

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٨٠٬٣٥٧ جنيه/متر مربع