شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 26

45,674 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف نوم للبيع - بسعر اول طرح للمشروع - فيو لاجون

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في اول طرح للأرض - شقة علي 10 سنين اقساط

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في مشروع اول طرح - ماونتن فيو

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في سراي (إيلان) بموقع متميز بدون أوفر

    New Avenue Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - اول طرح في المشروع - 10 سنين اقساط

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح جديد في ماونتن فيو - شقة بأقل مقدم علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أمتلك شقتك بسعر مميز جدا في كمبوند لافينير ١٦٠ متر

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر ومساحة مميزين ,شقة بفيو مفتوح في ايستاون

    why solutions logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٨٢٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اسكن وشطب الان وانقل للتجمع الخامس بسعر مميز جداً

    New Avenue Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع ف كمبوند المراسم فيفث سكوير التجمع

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن متشطبة فوري ع السكن ف الشروق

    clear scope logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٤٩٬٤٥٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة استلام فوري بأقل من سعر الشركة فيو مميز

    IRTKAZ logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٣٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة156م اميز لوكيشين بخصم7.5M في التجمع

    Closer logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٤٨٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز في ماونتن فيو آي سيتي

    Premier Property logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٤٧٧٬٥٥٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز في بلوم فيلدز

    AK Circle logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٧٤٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 220 المعادى الجديده مجدده بالكامل

    We Comm logo image

    شارع 263, المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    4

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند ذا وتر واي شارع التسعين مباشر

    شركة البحيري جروب logo image

    ذا وتر واي شقق الفندقية, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٩٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٩٠ جنيه

    امتلك شقتك متشطبة بالكامل و 0%مقدم لفترة محدودة

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٩١٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٣٢٢٬٠٠٠ جنيه

    بدون عمولة و تنازل | شقة ريسيل غرفتين | بسعر2023

    LEVERAGE logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٨٬٦٣٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة قسط على 10 سنين وامتلك وحدتك متشطبة

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٦٨ متر مربع

    ٨٧٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة ٣ غرف استلام فوري بوسكو العاصمة

    New Avenue Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٠٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٤٬٠١١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سوان ليك ريزيدنتس التجمع الخامس باقساط

    Platinum Properties logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ١١٠٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر لشقة أرضى بجاردن في لافينير المستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن 3 غرف نصف تشطيب للبيع في المستقبل سيتى

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Lake View Residence 1–القاهرة الجديدة

    Laucienda For Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٦٥٬٩٧٢ جنيه/متر مربع