شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 24

45,674 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل ستدويو في تاج موقع مميز بفيو على اللاندسكيب

    Gate real estate marketing logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٣٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر غرفتين في جرين سكوير

    Gold Routes logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة فاخرة 300م سمارت هوم تشطيب فاخر جدًا

    العقارية جروب logo image

    شارع المشير احمد اسماعيل, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بجاردينيا هايتس ٣ قريبه للخدمات والشارع

    East House logo image

    ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 110 متر افضل تقسميمه في لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة استلام فوري ريسيل بسعر مش هيتكرر

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    بارك فيو, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٥٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مفروش للبيع في كمبوند فيليدج جيت بالتجمع

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 90 متر في اميز لوكيشين في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 122متر فيو مميز في اميز مشروع في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٠٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 133متر في اميز مشروع في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 107 متر في اميز لوكيشين في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٢٠٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ممتازة لشقة أرضي بحديقة استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٣٢٬٠٩٨ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في مدينتي بريفادو فيو علي البحيره بسعر مميز

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٤٧٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر شقة في الكمبوند استلام فوري - ريسيل بأقل سعر

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 50% استلم شقتك فورى فى العاصمة الادارية

    Closer logo image

    بوردواك, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 245م بجاردن تشطيب خاص للبيع في مدينتي B1

    Wall Street Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٥٥٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر مميزة استلام فوري ف ديستركت5 التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٨ متر مربع

    ٧٤٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بسعر مميز في كمبوند هايد بارك

    Gold Routes logo image

    مول هايد بارك بيزنس, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٦ متر مربع

    ٦١٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو هايد بارك | ١١٦م

    Circle Realestate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٦٤٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٣٦١٬٥٠٠ جنيه

    ستوديو ارضي للبيع في بالم هيلز نيو كايرو 72متر

    Prime Company logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٤٦٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطب استلام فوري لوكيشن مميز بأقل سعر بالتجمع

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    فلاورز بارك, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٠٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بأكبر حديقة استلام فوري بقسط 7 سنين

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ١٩٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة دور أرضي مرتفع بدون حديقة بفيلات

    New Avenue Real Estate logo image

    البنفسج 12, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٣٤٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٢٢٬٥٠٠ جنيه

    للبيع شقه ستودويو في بالم هيلز نيو كايرو, 70متر

    Prime Company logo image

استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨١٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل استلام السنة لبيع في زيد ايست

    Key Point for real estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٦٤٬٨١٤ جنيه/متر مربع