شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1426

46,219 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطه لا تكرر في احدث مراحل مدينتي B15 باقصاط مريحه

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في كمبوند زيزينيا امام الAUC و Point 90

    شارع زيزينيا, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٣٩٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 175م جاهزة للاستلام الفوري ستون ريزيدنس تجمع

    Property Hills... logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٩٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الان ف الاندلس مساحه 134م التجمع الخامس

    Creative Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٤ متر مربع

    ٢٨٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع كاش في فمثز مواقع مدينتي B11 بسعر وڤيو مميز

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالاندلس سوبر لوكس بالقرب من ش التسعين وال AUC

    Aqar Share logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند زيزينيا بجوار الAUC وبوينت 90

3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٣٢٬١١٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 175م جاهزة للاستلام الفوري ستون ريزيدنس تجمع

    Property Hills... logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٩٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستوديو في B7 بتشطيبات فندقيه وسعر مميز

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٠٬٧٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في أميز مواقع مدينتي B12 بأقساط مريحه

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٧٤٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روف مميز للبيع في الشويفات بالتجمع الخامس بحري

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الشويفات, الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكيفات استلام فوري بالعاصمه بقسط5س

    Roots Real Estate logo image

    لا كابيتال, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 3غرف مع جاردن60م في العاصمه بقسط 8 سنين

    Roots Real Estate logo image

    لوميا لاجونز, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٣٩٬٢٦٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع في كمبوند ديستريكت 5 التجمع الخامس

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دوبلكس المربع الذهبي 250 متر الترا سوبر لوكس

    شارع قريش, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في كمبوند زيزينيا امام الAUC و Point 90

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 175م جاهزة للاستلام الفوري ستون ريزيدنس تجمع

    Property Hills... logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٩٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل تقسيط في جايد 3 نوم استلام 2026

    West Field logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة(171) RTM فيو pools في اميز لوكيشين بالتجمع

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٧١ متر مربع

    ١٨٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بيت الوطن الحي التاني قرب التسعين

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٣٨٬٨٦٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة 3 غرف للبيع فى مدينتى

    I-Zone logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٦٥٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بجاردن علي اللاجون بالتقسيط علي 12 سنة

    Property Hills Star logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في B10 بجوار All Season Park وكرافت زون

    مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة علي جاردن في كمبوند زيزينيا التجمع الخامس

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 116م اول سكن للبيع في مدينتي بي 12

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٥٬٣٤٤ جنيه/متر مربع