شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1423

46,219 عقارات أخرى
  • 20

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة210م بالمرحلة السابعة فيو جاردن غيرمجروحه

    Next Home For Realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة ٣ غرف نوم كاملة التشطيب،تقسيط حتى 10سنين

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٣ متر مربع

    ١٠٣٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الان امتلك شقتك في التجمع بسعر مميز

    Feeds logo image

    الاندلس الجديدة, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو تقسيط فيو واسع بكومباوند دجلة لاند مارك

    A.M CONSULTANT logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع لقطة علي فيو لاند سكيب

    views investment logo image

    حى اسكان الجامعه الامريكية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو لاجون شقة بجاردن في بالم هيلز اقل مقدم ريسيل

    Allocate Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٣٩٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مسجله للبيع فى المنطقه الاولى مدينة نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع صنعاء, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٦٣٬٠٠٠ جنيه

    استلم واسكن الان فى المقصد بالعاصمة يأقساط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    R3, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٤٬٦٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في ابراج ساويرس القاهرة الجديدة

    Property Hills Star logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ١٤٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع في ماونتن فيو 1.1

    Crafters Real Estate logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١١٧٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٨٧٥٬٥٠٦ جنيه

    شقة استلام فورى فيولاندسكيب بسعر مميز في العاصمة

    Summit Real Estate logo image

    ميدتاون كوندو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٩٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 345م في زهراء المعادي قرب اوسكار ماركت

    العامر للتسويق العقاري logo image

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    4

    4

    ٣٤٥ متر مربع

    ٢٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه إستلام فوري في منطقه اسكان الجامعه الأمريكية

    ERMA Real Estate logo image

4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٢٠٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري علي تقاطع محمد نجيب

    Crafters Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٨٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٦٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م جاهز للسكن الان بأقل سعر للمتر بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    كابيتال هايتس, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٦٬٠١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شقة ريسيل 3 غرف على لاجون متشطبة ريسيل 172م

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٣٦٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    أحجز الان شقه مبنيه جاهزة للمعاينه بأقساط علي11سنه

    Roots Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٩٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى ليك فيو بسعر مميز جدا وفيو مميز

    Feeds logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٧٢٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل استلام2026 بأقساط برايم لوكيشن - لافيستا

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 181م بجاردن في سوديك ايست فيو لاندسكيب ريسيل

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٤٨٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بمقدم 10% خطوات من كلوب هاوس مع لافيستا

    Summit Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة خاصة استلام 3 شهور في هايد بارك التجمع

    Key Point for real estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مسجله شهر عقاري / اول سكن مباني حديثة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع البرامكه, الحديقة الدولية, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٦٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 260م نص تشطيب فى الندلس القاهرة الجديدة

    Envigo Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٢٦٠ متر مربع

    ٨٬٢٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل لوكيشن شقة كمبوند بالم هيلز ريسيل 4 غرف ماستر

    Allocate Real Estate logo image

4

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع