شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1422

46,219 عقارات أخرى
  • 18

    شقة

    ١١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بإطلالة على لاندسكيب في لوكيشن مميز.

    Apart Real estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٨٧٬١٣٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٨٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 275م استلام فوري+بخصم كبير في الشروق بجوارbue

    Impact Investments logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٦٦٬٣٢٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي فيلا في موقع مميز بافضل سعر

    Apart Real estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٥٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع166م دور متكرر فيوgolfف تاج سيتي قسط ع12Y

    Closer logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٤٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه | للبيع | المعادي

    ERA Real Estate Egypt logo image

    شارع القنال, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٤٦٦٬٨٠٠ جنيه

    بخصم 4مليون استلم فورا شقة بجاردن متشطبة - المراسم

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٨٢٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في سوديك ايست للبيع 160م موقع مميز استلام فوري

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل – تسليم قريب – بسعر ماركت

    Apart Real estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٧٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٩٨٤٬٥٤٤ جنيه

    فرصة مميزة لامتلاك ستوديو في Hava compound

    Feeds logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٤٢٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٨١٬٠٠٠ جنيه

    بجوار هيلتون (بالفرش والاجهزه) دقيقه لـ الزمالك

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٧٨٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 160م غرفتين استلام فوري ريسيل كابيتال

    Mrkt Shake logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٣٢٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بكامل بإطلالة على لاندسكيب في موقع مميز

    Apart Real estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٨٠٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه كمبوند ماونتن فيو هايد بارك استلام فوري

    Vida Solutions logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع سوان ليك ريزيدنس بسعر مميز

    Platinum Properties logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٩٠٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة+202م رووف متشطبة بخصم30% او اقساط6س

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٩٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند واتر واي التجمع الخامس

    views investment logo image

    دبليو من ووتر وي, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٩١٬٠١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في سوديك ايست متشطبة اميز لوكيشن بحري 181م

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٤٢٬٥٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٩٠٤٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك الآن مع خطط سداد تصل إلى 5 سنوات

    Feeds logo image

    الاندلس الجديدة, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بإطلالة مميزة على المسبح-موقع مميزة

    Apart Real estate logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبى بسوديك ريسيل استلام فوري موقع مميز جدا

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سوديك ايست متشطية 181م ريسيل فوري

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٤٢٬٥٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٢٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بخصم 50% ف حاله الكاش ف قلب المستقبل

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ١٣٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري+فيو pool+في الشروق بجوار ال bue

    Impact Investments logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٨٢٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن في سوديك ايست على لاندسكيب 181م فوري

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٤٨٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع بالرحاب علي اكبروايد جاردن

    Makka Real Estate logo image

    شارع ابن الهيثم, الرحاب المرحلة الخامسة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٥٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع