شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1430

46,219 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بواجهة أمامية في الشطر العاشر – بزهراء

    Chances Real Estate logo image

    الشطر العاشر, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180م بجاردن نصف تشطيب فى جاردينيا هايتس

    Envigo Real Estate logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٨٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه فيو رائع بالمربع الذهبي بالفرش

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع محمد حسن الجمل, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٨٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    *شقة للإيجار او للبيع - الباتيو (لا فيستا)،،

    Feeds logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٧٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك للبيع في كمبوند تبارك بدائري المعادي

    Chances Real Estate logo image

    تبارك, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٣١٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٤٨٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر متر في التجمع الخامس ‎موقع مميز جدًا -NA

    Feeds logo image

    الاندلس الجديدة, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٢٧ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بالمنطقة السادسه أول بلكونه ثلاث غرف

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 177متر علي شارع الزهراء الرئيسي

    Miami for Real Estate logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٧ متر مربع

    ٣٦٬٧٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل من سعر السوق فيو لاندسكيب استلام فورى

    4C Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه بالكامل للبيع فى ليك فيو بسعر مميز جدا

    Feeds logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٠٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٩٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين برايم لوكيشن في ذا بروكز قسط14سنة

    Roots Real Estate logo image

    ذا بروكز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٤٥٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٩٩٧٬٧٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الان {ستار هاوس + تراس و جاكوزى}

    Feeds logo image

    نجم, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٤٧٬٥٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٦٬٣٣٠٬٩٨٢ جنيه

    موقع متميز جدا جراج تحت الارض بجارن بسعر مميز جدا

    Feeds logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ١٢٩٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بسعر الطرح الاول بأحدث مشاريع العاصمة

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٣٬٥٠١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بيت الوطن الحي الخامس 168م

    The Key Real Estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بإطلالة جاردن ساحرة في النرجس 5 فيلات

    Chances Real Estate logo image

    شارع علي شعراوي, النرجس 5, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الميرغني 480 متر

    Digital State logo image

    شارع السيد الميرغني, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٨٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن فى ليك فيو ريزيدينس بسعر مميز جدا

    Feeds logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم ارضي بجاردن بأميز لوكيشن في كريك تاون قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع لقطة الترا سوبر لوكس بمساحة واسعة لوكيشن

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٤٤٨٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز فيو لاجون استلام فورى في ماونتن فيو

    4C Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٥٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٦٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين جاهزة للسكن بأميز لوكيشن فى قلب العاصمة

    Roots Real Estate logo image

    جايد بارك, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٨٣٬٦٦٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الشطر السادس – بزهراء المعادي

    Chances Real Estate logo image

    الشطر السادس, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تصلح اداري وتجاري بمتفرعات شمس الدين الدهبي

    Digital State logo image

    شارع شمس الدين الذهبي, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى ليك فيو بسعر مميز جدا بفيو مميز

    Feeds logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع